REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU

Jednoduché rozhodnutie. Začnite sa baviť.

Jednoduché rozhodnutie. Začnite sa baviť.

Teraz je ideálny čas byť spontánny a tešiť sa z čistej esencie radosti z jazdy. Je to tiež ideálna príležitosť začať dobrodružstvo, ktoré zmení váš život. Každý si môže dovoliť zažiť pocit slobody s bezkonkurenčnými balíkmi pre modely BMW G 310. Zahŕňajú atraktívnu lízingovú sadzbu s akontáciou vo výške už od 2495€** a poukazom na kúpu vášho obľúbeného vybavenia pre jazdca značky BMW Motorrad. Nasadnite, otočte plynom a vyrazte do sveta, v ktorom sa nikdy nebudete nudiť.

+ Čítaj viac
Jeden deň, alebo deň číslo jeden? Rozhodnite sa sami.

VAŠE BEZKONKURENČNÉ BALÍKY*

BMW G 310 R – Intenzívna radosť z jazdy.

BMW G 310 R – Intenzívna radosť z jazdy.

BMW G 310 R je čistou esenciou radosti z jazdy. Rovnaký smelý prísľub a dokonalý vzhľad ako všetky ostatné motocykle BMW. Nečakajte a rezervujte si skúšobnú jazdu. Urobte si z dneška deň číslo jeden!

  • Od 4990 € (vrátane DPH)
  • Poukaz v hodnote 700 € na BMW motocyklové príslušenstvo alebo vybavenie jazdca
  • Lízingová splátka vo výške 45 €/mesiac s akontáciou 2495 € **
+ Čítaj viac

BMW G 310 GS – Smädný po dobrodružstvách. Každý deň.

BMW G 310 GS – Smädný po dobrodružstvách. Každý deň.

Prestaňte si stále len niečo želať. Buďte spontánni a prelomte rutinu. Dobrodružstvo na vás čaká každý deň priamo pred dverami – osvojte si ho s modelom G 310 GS. Prevezie vás mestskou džungľou, sebavedomo a bezstarostne a potom vás odvezie do blízkeho okolia. Urobte si z toho deň číslo jeden!

  • Od 5690 € (vrátane DPH)
  • Poukaz v hodnote 700 € na BMW motocyklové príslušenstvo alebo vybavenie jazdca
  • Lízingová splátka vo výške 53 €/mesiac s akontáciou 2845 €**
+ Čítaj viac

*Balík je dostupný pre obmedzený skladový počet modelov G 310 R a G 310 GS. Ponuka platí vo všetkých zúčastnených dílerstvách spoločnosti BMW Motorrad pre individuálnych zákazníkov a nedá sa kombinovať s inými obchodnými akciami, ktoré prebiehajú v rovnakom období. Viac informácií o tejto ponuke a modeloch, na ktoré sa vzťahuje, získate u vášho predajcu BMW Motorrad.

 

**Lízingová splátka pre model G 310 R/45 €

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 2 495€ na 56 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 45€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

**Lízingová splátka pre model G 310 GS/53 €

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 2 845€ na 54 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 53€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

+ Čítaj viac
spinner