Hneď od začiatku sa zameriavame na harmonickú integráciu do celkového vzhľadu motocykla, čo znamená, že všetky diely sú perfektne integrované do konceptu motocykla a poskytujú mu konzistentný a exkluzívny vzhľad.

Zosúladenie dlhoročných vývojových zručností spoločnosti BMW Motorrad a interakcia komplexných výrobných procesov v spojení s tradičným remeselným spracovaním uľahčuje vytváranie novej úrovne dôležitosti a exkluzivity. V našom konfigurátore si môžeš na svoju motorku vybrať špeciálne vybavenie najvyššej úrovne, špeciálne prístroje a voliteľné príslušenstvo, a ich montáž zveriť tým, ktorí poznajú tvoj motocykel BMW najlepšie. Teda nám.

+ Čítaj viac

FARBY OPTION 719

Nové farby Option 719 ti umožnia dodať tvojej motorke špeciálny lesk. Ultramoderná technológia náterov spojená s jemnými detailmi, aby sa tvoj stroj na ceste vynímal. Vďaka tradícii ručne gravírovaných alebo ručne brúsených hliníkových nádrží je každá motorka unikátna. A čo je najlepšie, farby Option 719 sú dokonale zosúladené s každým špeciálnym vybavením BMW Motorrad Spezial.

+ Čítaj viac

Koruna tvojho motocykla

Koruna tvojho motocykla

Len tí najlepší dizajnéri so špeciálnymi zručnosťami dokážu vytvoriť dokonalé dielo. Vysoko sofistikovaná ručná práca prináša skutočnú jedinečnosť: platinové línie sú korunkou nádrže a bočných častí modelov R 1250 RT, K 1600 GT a K 1600 GTL. Tvoj motocykel robia jedinečným. Ručná práca spojená s ultra moderným motocyklom. Sú to línie založené na skutočnej vášni a historických tradíciách – u BMW Motorrad od roku 1923.

+ Čítaj viac

Ručné vytvorené perfekcionistami

Ručné vytvorené perfekcionistami

Každý krok k vytvoreniu špeciálnej farby vykonávajú s maximálnou starostlivosťou kvalifikovaní experti a perfekcionisti – z ktorých niektoré sú výsledkom skutočného remesla. Napríklad čierna metalická farba Black storm/Vintage, ktorá robí tvoj model R nineT skutočne jedinečným. Ručne maľované aplikácie dodávajú tvojmu motocyklu historický vzhľad a každý motocykel robia jedinečným. Pretože žiadne dve nádrže nie sú rovnaké.

+ Čítaj viac

OPTION 719

Voliteľná výbava typu 719 ti umožňuje oživiť históriu BMW Motorrad. Tento vzor bol vždy používaný v našich Berlínskych dielach na zákazkovú výrobku. Ako už bolo spomenuté: pod názvom Option 719 nájdeš špeciálne vybavenie, ako napríklad exkluzívne balíky Billet Packs, ako aj vysoko kvalitné kované disky kolies, ktoré si môžeš objednať ako voliteľnú výbavu priamo z výroby.

+ Čítaj viac

Elegantné kované disky kolies s pôsobivým vzhľadom

Elegantné kované disky kolies s pôsobivým vzhľadom

Vzduchom lietajú iskry. Nôž pretína farbu s klinickou presnosťou a obnažuje tie najjemnejšie hliníkové štruktúry. Žeravá zliatina okamžite pritiahne pohľad. Perfektný kontrast. Kovaný disk kolesa Option 719 je vyjadrením najvyšších kvalitatívnych štandardov. Každý pohyb ruky a každá operácia je vykonaná s maximálnou starostlivosťou – z pevného hliníkového bloku vzniká vysoko sofistikovaný kovaný disk kolesa.

+ Čítaj viac

Perfektné sedadlo s elegantným vzhľadom

Perfektné sedadlo s elegantným vzhľadom

Pocítiš kvalitu a dôraz na detail – nie je to nič výnimočné, pretože len tí najlepší profesionáli pracujú s najvyššou starostlivosťou na výrobe sedadla Option 719 – od prvého kroku až po posledný steh. Vďaka tomu môžeme dosiahnuť najvyššiu kvalitu a vytvoriť majstrovské dielo remeselného spracovania. A to nie je všetko: povrch sedadla je absolútne odolný voči poveternostným vplyvom. Stehy v tvare diamantu a vyšité označenie modelu dodávajú tomuto sedadlu mimoriadne elegantný vzhľad.

+ Čítaj viac

Balíky Billet Packs s dôrazom na detail

Balíky Billet Packs s dôrazom na detail

Niet pochýb: vysoko kvalitné výsledky si vyžadujú komplexné procesy. Hodnotu balíkov Billet Packs si všimneš na prvý pohľad. Precíznosť výroby v spojení s výrazným dizajnom. A najmä odolný hliník – ručné páčky a stupačky sú vyfrézované z jedného bloku hliníka, kryty hlavy valcov a kryty remeňa sú vyrobené z odliatkov. Vyvinuté v súlade s prísnymi BMW normami kvality sú vždy dokonalé. Vďaka tomu bude tvoj na mieru prispôsobený motocykel vyrobený na najvyššej kvalitatívnej úrovni – priamo z výroby.

+ Čítaj viac

HP diely

Vysoký výkon – dôležitý pojem pre všetkých, ktorí hľadajú absolútne maximum. S HP dielmi môžeš prepožičať svojmu motocyklu ešte športovejší vzhľad – dokonca aj ako voliteľné vybavenie priamo z výroby. Získaš vysoko kvalitné diely vyrobené z karbónu, titánu a hliníka, ktoré urobia tvoj motocykel jedinečným. Balík HP Billet Pack prepožičia tvojmu motocyklu ešte výraznejší imidž. Obsahuje nasledujúce prvky: predný kryt motora, kryt hlavy valcov s plniacou skrutkou oleja, nastaviteľnú brzdovú a spojkovú páčku a uzáver expanznej nádrže. Model R 1250 GS prichádza aj so systémom stupačiek pre jazdca a upravenými spätnými zrkadlami. HP športový tlmič výfuku produkuje ešte lepší a výkonnejší zvuk. HP diely dávajú tvojmu motocyklu individualitu a extravaganciu.

+ Čítaj viac
Vži sa do nich
Vži sa do nich
Vži sa do nich
Vži sa do nich