C.A.R.E. sa rovná bezpečnosť.

C.A.R.E. sa rovná bezpečnosť.

Všetky helmy a kombinézy BMW Motorrad vyvíjajú motocykloví špecialisti. Interné laboratóriá a rozsiahle testovania zaručujú splnenie najvyšších bezpečnostných noriem celej kolekcie. Strižný materiál používaný pre kombinézy BMW Motorrad ponúka vynikajúci oderuvzdornosť v príslušných bodoch ochrany. Je to testované vo vysoko realistických podmienkach v simulátore pádu BMW: tu sa na betónovom asfalte simuluje pád a následné kĺzanie osoby s hmotnosťou 75 kg pri rýchlosti 100 km/h. Nie je problém: všetky bundy, nohavice, a kombinézy od BMW Motorrad sú v bodoch ochrany zosilnené dvojitou ochrannou väzbou a predstavujú tak najnovšiu generáciu chráničov CE.

+ Čítaj viac

C.A.R.E. sa rovná inovácia.

C.A.R.E. sa rovná inovácia.

Na to, aby ste sa stali priekopníkom na poli inovácií, je potrebné veľa driny: od modelového roku 2013 je napríklad Motorrad prvým výrobcom, ktorý inštaluje na všetky svoje motocykle ABS v štandardnej výbave. A spoločnosť BMW Motorrad možno dávať za príklad, a to aj v prípade vybavenia jazdca. Cieľom je dosiahnuť optimálne riešenie, ktoré spĺňa sériu rôznych požiadaviek na vybavenie motocyklistov, prostredníctvom výskumu, vývoja a neustáleho hľadania najlepších materiálov a výrobkov.

+ Čítaj viac

C.A.R.E. stands for comfort.

To be really safe, rider equipment has to meet ergonomic requirements too. This is why BMW Motorrad helmets are particularly "quiet" and the clothing is fitted with innovative ventilation and membrane systems. After all, only if riders feel comfortable in all temperatures and weather conditions will they be capable of reacting swiftly. C.A.R.E. quality is only available from BMW Motorrad, for active and passive road safety and a carefree riding experience.
+ Čítaj viac

C.A.R.E. stands for quality.

BMW Motorrad rider equipment items often remain lasting companions over countless kilometres. This is why consistent quality and durability are crucial criteria for all C.A.R.E.-certified rider equipment. A large number of test kilometres are spent on the road so as to identify any potential weaknesses in the products. No other manufacturer applies this type of standard: these guidelines guarantee top quality - from helmet to sole.
+ Čítaj viac

Ešte podrobnejší pohľad na technológiu

spinner