M – najsilnejšie písmeno na svete

M – najsilnejšie písmeno na svete

Vytrénovaný, vyvolávajúci nadšenie, výkonný. Tieto atribúty už od roku 1972 vtláčajú pečať zakladateľskému manifestu BMW Motorsport. Z rovnakej filozofie vznikla spoločnosť BMW M GmbH. Automobily BMW M inšpirované motoristickým športom prekonávajú najvyššie požiadavky na precíznosť, agilitu, dynamiku a silu. Výkonné motory, vynikajúca konštrukcia celého vozidla v kombinácii s výrazným dizajnom a exkluzívnou výbavou dávajú pocítiť, koľko vášne je v každom z týchto vozidiel High Performance a Performance. A pritom sú dokonale vhodné na každodenné používanie.

+ Čítaj viac

Born on the Racetrack: M RR

Už prvé motocykle BMW boli navrhnuté na preteky a rekordy. Už v roku 1929 dosiahol Ernst Jakob Henne na svojom motocykli WR 750 s 216,75 km/h rýchlostný rekord. Svoj prvý z celkovo 76. O niekoľko rokov neskôr presvedčili naše modely High Performance (HP) špeciálnou výbavou a špeciálnym príslušenstvom s označením HP a vytvorili športovú špičku medzi našimi motocyklami. Tieto modely Performance sme ďalej zlepšovali. Výsledok: Balíky M a príslušenstvo M pre skvelý model RR. Potom bolo možné už len jedno zdokonalenie: Prvý model M od BMW Motorrad: M RR. Je to Born on the Racetrack a je jasne rozpoznateľný príbuzný nášho WorldSBK Bike.

Preskúmaj M RR

Vyšší Performance

   
+ Čítaj viac

Balík M pre S 1000 RR

Balík M pre S 1000 RR

Výkon na hrane: s balíkom M zvýšiš Performance svojho motocyklu RR na okruhoch a na cestách  tohto sveta. Jazdný režim Pro ti ponúka tri ďalšie konfigurovateľné jazdné režimy. Karbónové kolesá M s 5 mm hrubými brzdovými kotúčmi ti pritom zaručujú maximálny jazdný výkon. A športové sedadlo M ťa podrží v každej situácii.

+ Čítaj viac

M Performance Parts

M Performance Parts

S dielmi M Performance Parts si svoj motocykel zostavíš presne podľa svojich nárokov a potrieb. Balík M Carbon, záznamník údajov M, kované kolesá M alebo Cover Kit ukazujú: stále prenasleduješ rozhodujúcu milisekundu. S dielmi M Performance Race Parts ideš ešte ďalej: úpravy na zvýšenie výkonu, ako napríklad Kit-motory alebo výkonnostné balíky pre elektroniku, získaš len cez BMW Motorrad Race support. 

+ Čítaj viac

Tu sa staneš nadšencom šampionátov

spinner