BMW Motorrad Days 2018.

Prvá zo svetových a odvážnych šou.
6 - 8. júl. 2018
Garmisch-Partenkirchen, Germany

Tri dni plné párty, jázd a rozhovorov: 18. ročník dní BMW Motorrad v Garmisch-Partenkirchene od 6. do 8. júla 2018 bude skutočným zážitkom pre každého motocyklistu. Každoročne sa na úpätí najvyššej hory Nemecka stretáva približne 40 000 motocyklových nadšencov, ktorí sa tu zoznamujú s novými produktami spoločnosti BMW Motorrad a oboznamujú sa so svetovými premiérami. Dotýkať sa a skúšať je samozrejme dovolené. Môžeš si tiež vyskúšať skúšobné jazdy na najnovších modeloch. Nájdeš tu tiež veľké množstvo ďalších atrakcií, vrátane úchvatnej kaskadérskej šou a vzrušujúcich odvážnych kúskov na motodrome. Jazdci, ktorú chcú vyskúšať kľukaté cesty a úzke serpentíny, sa môžu prihlásiť na jeden z rôznych alpských výletov. 

+ Čítaj viac

Na tomto trojdňovom podujatí sa podieľa aj mnoho partnerov spoločnosti BMW Motorrad. Na dni Motorrad prichádzajú aj milovníci tuningu s mnohými úpravami na svojich motorkách, ktorí inšpirujú návštevníkov. Do Garmisch-Partenkirchenu do pritiahne aj celebrity. Herci, speváci, profesionálni motorkári a dobre známi jazdci sa zamiešajú medzi návštevníkov.

Okruh nadšencov milujúcich motocykle BMW neustále rastie a na dňoch BMW Motorrad môžeš priamo pocítiť úplnú vášeň pre túto značku. Staré známe tváre sa zmiešajú s nováčikmi, zapájajú sa do odborných debát, plánujú si nové dobrodružstvá, sedia okolo ohňa a počúvajú živú hudbu.  

+ Čítaj viac
Adresa
Hausberg
Am Hausberg 2
82467 Garmisch-Partenkirchen
Germany
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-bold
spinner