Glemseck 101 2017.

Tri dni plné rokenrolu.
1 - 3. sep. 2017
Leonberg, Germany
+ Čítaj viac

1. septembra 2017 vstúpi Glemseck 101 do dvanásteho kola. Akcia sa stala stálicou na scéne európskych Café racerov. Každoročne do Leonbergu pri Stuttgarte smerujú tisíce návštevníkov so špeciálny upravenými motocyklami a krásne naaranžovanými Café racermi. Uprostred atmosféry rokenrolového festivalu prežívajú fascináciu pre upravené a veteránske motocykle a sledujú šprinty tých najrýchlejších strojov.  

+ Čítaj viac

Zábava na osmine anglickej míle.

Zábava na osmine anglickej míle.

Ochutnal krv a znova sa vracia: pretekár Nate Kern dorazí z USA, aby si zapretekal na osmine anglickej míle so svojim atypickým R nineT s názvom Goldrausch. Meno a stav majú aj jeho rivali: japonská legenda Kengo Kimura s Heiwa Scramblerom, Joy Lewis s Hell on Wheels Scramblerom, Giuseppe Roncen s Lowride NineT, Amelie Mooseder s upravenou motorkou VTR Customs s názvom Eddie 21 alebo Jens vom Brauck so Scramblerom One. Na furlongu nie je nič zdarma. Najvyššiu prioritu má však zábava.  

+ Čítaj viac

Z Leonbergu až po Londýn.

Z Leonbergu až po Londýn.

Z Glemsecku 101 až na stretnutie v legendárnom Ace Café: V pondelok po festivale skupina motorkárov vyrazí na Continental Run. Viac než 1250 kilometrov na trase cez Čierny les, Alsasko, Luxembursko, Belgicko a Francúzsko do Londýna, kde sa kultúra Café racer zrodila. V štartovacej zostave sú okrem iných aj Nate Kern, Joy Lewis a Hayden Roberts. Deň príjazdu do Londýna je 7. septebmra. Druhý deň začne akcia Ace Café Reunion s motorkárskou nočnou párty v Ace.  

+ Čítaj viac

Dymová clona.

Dymová clona.

Už dvanásť rokov oslavuje obecenstvo v Leonbergu rýchle šprinty, starý dobrý rokenrol a jedinečné prestavby motoriek. Čo jedinečná a uvoľnená atmosféra na Glemseck 101 ponúka se dozviete z recenzií z predošlého roku s veľkým množstvom lásky pre šprint. Absolútna nutnosť pre priateľov klasických boxerov, štýlových Café Racer a vlastnej hudby.  

+ Čítaj viac
spinner