GS Trophy 2016.

Všetko pre dobrodružstvo.
28. feb. - 5. mar. 2016
Chiang Mai, Thailand

Veľké Enduro dobrodružstvo.

Veľké Enduro dobrodružstvo.

Objav svet. Spoznaj neznáme. Nadviaž dlhotrvajúce priateľstvá. A pusti sa na svojom GS do akejkoľvek výzvy. Medzinárodná GS Trophy je motocyklistické dobrodružstvo, ktoré ti položí svet k nohám. Tímy z celého sveta bojujú v intenzívnych každodenných etapách a zažívajú mnoho špeciálnych výziev. Medzinárodné preteky GS Trophy sa konali v juhovýchodnej Ázii, Severnej Amerike, Južnej Amerike a v Južnej a severnej Afrike.

+ Čítaj viac
Adresa
Soi Nam Bo Yen 6
GS Trophy 2016
50100 Chiang Mai
Thailand
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-bold

Pohľad späť na International GS Trophy 2016.

Tím Južná Afrika vyhral GS výzvu v Thajsku.

Manévrovanie motocyklov cez schátrané mosty, brodenie sa cez rieky na stroji GS a rýchla výmena pneumatík: podujatie International GS Trophy je enduro výzva, ktorá nemá konkurenciu.

V roku 2016 znovu nadišiel čas pre toto podujatie. 19 tímov z celého sveta jazdilo na svojich motorkách BMW R 1200 GS naprieč severným Thajskom. Jazdci GS zdolali 1 400 kilometrov, 19 špeciálnych skúšok a sedem denných etáp. Prechádzali cez džungľu, priehrady a dažďové pralesy, pričom boli vystavení brutálnemu teplu a vysokej vlhkosti. Šiesta edícia podujatia International GS Trophy ich fyzicka vyčerpala, no vo všetkých ostatných ohľadoch odchádzali spokojní.

Čítaj viac
spinner