Pure&Crafted Festival 2017.

Hudba, motocykle, nové dedičstvo.
26 - 27. aug. 2017
Berlin, Germany

Rock 'n' Roll v Rummelsburgu.

Rock 'n' Roll v Rummelsburgu.

Nové miesto, starí priatelia: Dejisko podujatia Pure&Crafted Festival, ktorým bol dva roky po sebe berlínsky areál Postbahnhof, sa mení. Ďalší Pure&Crafted Festival sa bude konať 26. a 27. augusta 2017 v historickej elektrárni Rummelsburg. Toto historické miesto ležiace na rieke Spree, ktoré očaruje svojím priemyselným šarmom takým typickým pre Berlín, je dokonalým prostredím pre tých, ktorí sa chystajú prežiť dva dni plné kultúry v štýle vintage, skvelej hudby a upravených nesériových motoriek. Po Pure&Crafted festivale konanom v roku 2015 už určite neexistujú žiadne pochybnosti: Hudba a motocykle jednoducho patria k sebe. Názov hovorí za všetko: Milovníci čistej, priamočiarej, alternatívnej hudby sprevádzanej zvukom gitár sa na treťom ročníku festivalu, ktorý sa môže pochváliť účasťou ďalších medzinárodne uznávaných kapiel, majú skutočne na čo tešiť. Tentoraz budú na nedeľnej časti festivalu viac v centre pozornosti motocykle a nový model Heritage. Na festivale zažijete bohatú prehliadku motocyklistického životného štýlu, nadchne vás vášeň nespočetných zástupov konštruktérov vlastných, upravovaných motocyklov, čaká na vás vzrušujúca jazda na motockyloch a na svoje si vďaka pripravenému špeciálnemu programu prídu aj deti. Jedna vec je však istá: V nedeľu spoločne zažijeme aj kopec nezabudnuteľnej hudby. Znie to ako ponuka skvelej zábavy? Tak príď a presvedč sa!

+ Čítaj viac
Adresa
Altes Kraftwerk Rummelsburg
Rummelsburger Landstraße 2
12459 Berlin
Germany
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-bold

Motocykle

Motocykle

Milovníci upravených motorike budú na festivale Pure&Crafted unesení radom uznávaných kustomizátorov. Veľké firmy v tomto odvetví, ako napríklad Krautmotors, Nagel Motors, Urban Motor a Berham Customs, vystavovali už na minulých festivaloch. Nové miesto ponúka priestor pre ešte viac vystavovateľov.

BMW Motorrad Truck má tiež nádherné a upravené koncepčné motorky. BMW Motorrad Workshop tam bude pracovať na súčasných projektoch na zákazku. Vedľa v obchode BMW Motorrad nájdeš najnovšie vybavenie a príslušenstvo pre motorky. V rámci testovacích jázd si budeš môcť vybrať z niekoľkých aktuálnych modelov. Úžasný Motodrom sa tiež vrát a prvýkrát nebudú v stene smrti jazdiť dve či tri motorky. Súčasne tam budú jazdiť až štyri BMW R 25/0. Aby ste si zapamätali túto udalosť na dlho, môžete sa zvečniť vo fotoboxe, upraviť si fotografie a potom si ich so sebou zobrať.

+ Čítaj viac

E-Custom-bike.

E-Custom-bike.

Na tohtoročnom festivale Pure&Crafted spoločnosť Krautmotors predstaví prvú elektrickú prestavbu motorky BMW.

Drsný, neopracovaný a nevyleštený: Reick dáva svoj dobre známy štýl aj najnovšej zákazkovej konštrukcii: upravená motorka založená na elektronickom skútri BMW C Evolution. Rovnako ide o motorku s puncom Pure&Crafted 2017.  Inde o prvý prípad, kedy sa skúsený tuner zaoberal elektrickou motorkou. Mal úplne voľnú ruku. Tak vznikol dragster, ktorým sa hlava Krautmotors prevezie na Glemseck 101 . Jazda bude prirodzene tichá. Dokončený a predstavený verejnosti bude na tohtoročnom festivale Pure&Crafted. Buď tam, keď Rolf Reick prvýkrát verejnosti predstaví svoju E-LisaBad. Stane sa tak v sobotu  krátko pred hlavným programom na hlavnom pódiu.

+ Čítaj viac

Hudba

Hudba

Rocková hudba a zvuk boxeru: Zvuk kapiel sa bude miesiť s výrazným hučaním plochých dvojvalcových motorov, čo v historickej elektrárne vytvorí jedinečný súzvuk zvukov. Zostava je už jasná. Bude skutočne pôsobivá. Na hlavnom pódiu bude americká kapela Interpol servírovať najlepší post-punk. Na hlavnom pódiu aj na pódiu na Motodrome sa predstaví aj mnoho ďalších kapiel. Hudobné spektrum bude siahať od psychadelickej elektronickej hudby, cez punkové hymny až po vyšperkované akustické skladby.

+ Čítaj viac

Nové dedičstvo

Nové dedičstvo

(Novinka) Dedičstvo od hlavy po pätu: Ak hľadáš svoje nové obľúbené doplnky, navštív na festivale Pure&Crafted obchod. Tu nájdeš všetky od dobových topánok až po nadčasovú módu a šperky spolu s doplnkami pre motorkárov. Ak navyše budeš k svojmu novému štýlu potrebovať aj super účes, navštív holiča. Palivo pre telo nájdeš na každom rohu festivalu: stánky a prívesy s jedlom uspokoja každú chuť. Nájdeš tam všetko od zdravého jedla až po srdečnú pouličnú kuchyňu.

+ Čítaj viac

#pureandcrafted

Správa

Berlin sa hýbe v rytme boxera.

Hudba, motorky a "New Heritage" na festivale Pure&Crafted.

Postindustrálne kulisy starej poštovej železničnej stanice sa na víkend stali centrom Berlína. 8 000 milovníkov úprav a klasiky sa stretlo na festivale Pure&Crafted - vypredané. Berlínska scéna oslavovala "nefalšovanosť a ručnú výrobu" v tej najčistejšej forme popri chytľavej hudbe skupín Mando Diao a Noel Gallagher's High Flying Birds. Pokračovanie nabudúce...

Nápadný tlkot srdca boxerových motorov sa mieša s duniacimi basmi a nezameniteľným hlasom britpopovej legendy Noela Gallaghera.

Čítaj viac

Kolekcia BMW Ride & Style

Kolekcia BMW RIDE

Radosť z jazdy, ktorá nepozná hranice. To je smäd po dobrodružstve. Znamená to tiež byť na všetko pripravený. S kolekciu BMW Motorrad RIDE si dokonale pripravený. Kedykoľvek a v akomkoľvek počasí. Pre každé dobrodružstvo.

Objav to teraz

Kolekcia BMW RIDE

S kolekciou BMW Motorrad STYLE vyhlasuješ, že jazdíš mimo cesty. Modrá/Biela/Červená. Toto je vášeň. Môžeš ju cítiť. Cesta ťa volá. Pozýva ťa. Sú to tvoje preteky. Každý deň. Tak vstaň a staň sa každý deň víťazom. Osud pretekov však neurčuje najrýchlejší. Jedna vec je omnoho podstatnejšia: tímová práca. Pocítiš to v každej žilke tela. Si súčasťou komunity BMW Motorrad.

Objav to teraz

ĎALŠIE MODELY HERITAGE

spinner