BMW Motorrad Race Trophy Events.

marec 2017
25 - 26. mar. 2017
Cape Town, South Africa

Začiatok sezóny Super GP Champions Trophy v KIllarney.

Začiatok sezóny Super GP Champions Trophy v KIllarney.

Juhoafrické Super GP Champions Trophy.

Juhoafrické SuperGP Champions Trophy (RSA SBK) predstavujú najväčšiu motocyklovú pretekársku sério na kontinente s veľkým záujmom médií. Každoročne sem jazdia pretekáro so BMW S 1000 RR pre titul triedy SuperGP.

Triedy “SuperGP” a “SuperMaster” sú súčasťou juhoafrickej pretekov SuperGP Champions Trophy. Celkom 8 podujatí a 16 pretekov sa uskutoční v najmenej štyroch juhoafrických provinciách a svet spozná nového majstra Juhoafrickej republiky. Otváracie preteky sú 25. marca 2017 na pretekárskom okruhu Killarney v Kapskom Meste, kde sa 13 jazdcov na BMW S 1000 RR stretne na okruhu dlhom 3,267 km.

+ Čítaj viac
Adresa
South Africa
7439, Cape Town
6 Potsdam Rd
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-bold

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodone najviac inovatívnou séirou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner