BMW Motorrad Race Trophy Events.

Apríl 2017.
12 - 16. apr. 2017
Le Mans, France
The FIM Endurance World Championship (EWC) is the most important endurance series worldwide in motorbike racing. The season’s highlights are the two French 24-hour races “24h Le Mans” and “24h Paul Ricard“ as well as the 8 hours of Suzuka, which is part of the championship at all times since 1980. Each team is composed of two or three riders per bike who alternate during pit stops. On Saturday 15th of April the 40th edition of the 24 Heures Motos opens in Le Mans. Annually almost 60 teams take up the challenge on the Bugatti circuit near Paris. The prestigious race two times around the clock promises to be very open with the arrival of new machines and international riders. Among them also several BMW Teams looking forward to see the checkered flag after 24h.
Place Luigi Chinetti 72019 Le Mans

24H Le Mans.

24H Le Mans.

Majstrovstvá sveta vytrvalostných motocyklov FIM

Majstrovstvá sveta vytrvalostných motocyklov (EWC FIM) sú najdôležitejším podujatím v sérii vytrvalostných pretekov na celom svete. Najvýznamnejšími podnikmi sezóny sú dva francúzske 24-hodinové preteky "24h Le Mans" a "24h Paul Ricard" spolu s 8-hodinovkou v Suzuke, ktorá je súčasťou šampionátu už od roku 1980. Každý tím pozostáva z dvoch alebo troch jazdcov na motorku, ktorí sa striedajú pri zástavkách v boxoch.

V sobotu 15. apríla sa v Le Mans otvorí 40. ročník pretekov 24 Heures Motos. Každoročne sa v blízkosti Paríža na okruhu Bugatti predstaví takmer 60 tímov. Prestížne preteky na dvakrát 12 hodín sľubujú, že budú veľmi otvorené vďaka príchodu nových strojov a zahraničných jazdcov. Medzi nimi je tiež niekoľko tímov BMW, ktoré sa tešia, že po 24 hodinách uvidia cieľovú šachovnicovú vlajku.

+ Čítaj viac
Adresa
Place Luigi Chinetti
72019 Le Mans
France
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-slim Created with Sketch.

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner