BMW Motorrad Race Trophy Events.

Apríl 2017.
12 - 16. apr. 2017
Le Mans, France

24H Le Mans.

24H Le Mans.

Majstrovstvá sveta vytrvalostných motocyklov FIM

Majstrovstvá sveta vytrvalostných motocyklov (EWC FIM) sú najdôležitejším podujatím v sérii vytrvalostných pretekov na celom svete. Najvýznamnejšími podnikmi sezóny sú dva francúzske 24-hodinové preteky "24h Le Mans" a "24h Paul Ricard" spolu s 8-hodinovkou v Suzuke, ktorá je súčasťou šampionátu už od roku 1980. Každý tím pozostáva z dvoch alebo troch jazdcov na motorku, ktorí sa striedajú pri zástavkách v boxoch.

V sobotu 15. apríla sa v Le Mans otvorí 40. ročník pretekov 24 Heures Motos. Každoročne sa v blízkosti Paríža na okruhu Bugatti predstaví takmer 60 tímov. Prestížne preteky na dvakrát 12 hodín sľubujú, že budú veľmi otvorené vďaka príchodu nových strojov a zahraničných jazdcov. Medzi nimi je tiež niekoľko tímov BMW, ktoré sa tešia, že po 24 hodinách uvidia cieľovú šachovnicovú vlajku.

+ Čítaj viac
Adresa
Place Luigi Chinetti
72019 Le Mans
France
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-bold

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner