BMW Motorrad Race Trophy Events.

Júl 2017.
7 - 9. júl. 2017
Monterey, United States

Laguna Seca.

Laguna Seca.

Severoamerický seriál pretekov cestných motocyklov MotoAmerica AMA/FIM.

Severoamerická séria pretekov cestných motocyklov MotoAmerica AMA/FIM (AMA) je profesionálna séria motocyklových pretekov uznávaná asociáciami AMA a FIM North America. Primárnym cieľom AMA je oživenie motocyklových pretekov v Severnej Amerike, opätovné predstavenie najvzrušujúcejšieho motošportu histórie fanúšikom a príprava novej generácie amerických a zahraničných pretekárov na svetovú scénu.

Séria MotoAmerica sa 7. až 9. júla opäť podelí o pretekársky okruh Mazda Raceway Laguna Seca v okrese Monterey v Kalifornii s pretekármi série World SBK. Slávna Vývrtka, ošemetná kombinácia ľavej a pravej zákruty po dlhej rovinke v Laguna Seca je vždy dobré miesto na akčné a vzrušujúce fotky.

+ Čítaj viac
Adresa
1021 Salinas Hwy
Monterey, CA 93940
USA
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-bold

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner