BMW Motorrad Race Trophy Events.

Júl 2017.
7 - 9. júl. 2017
Monterey, United States
The MotoAmerica AMA/FIM North American Road Racing Series (AMA) is a professional motorcycle racing series sanctioned by the AMA and FIM North America. The primary goal of the AMA is to reinvigorate motorcycle racing in North America, reintroducing the most exhilarating motorsport in history to fans while grooming a new generation of American and international racers for the world stage.
1021 Salinas Hwy Monterey, CA 93940 USA

Laguna Seca.

Laguna Seca.

Severoamerický seriál pretekov cestných motocyklov MotoAmerica AMA/FIM.

Severoamerická séria pretekov cestných motocyklov MotoAmerica AMA/FIM (AMA) je profesionálna séria motocyklových pretekov uznávaná asociáciami AMA a FIM North America. Primárnym cieľom AMA je oživenie motocyklových pretekov v Severnej Amerike, opätovné predstavenie najvzrušujúcejšieho motošportu histórie fanúšikom a príprava novej generácie amerických a zahraničných pretekárov na svetovú scénu.

Séria MotoAmerica sa 7. až 9. júla opäť podelí o pretekársky okruh Mazda Raceway Laguna Seca v okrese Monterey v Kalifornii s pretekármi série World SBK. Slávna Vývrtka, ošemetná kombinácia ľavej a pravej zákruty po dlhej rovinke v Laguna Seca je vždy dobré miesto na akčné a vzrušujúce fotky.

+ Čítaj viac
Adresa
1021 Salinas Hwy
Monterey, CA 93940
USA
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-slim Created with Sketch.

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner