BMW Motorrad Race Trophy Events.

Jún 2017.
3 - 9. jún. 2017
Douglas, Isle Of Man

TT na Ostrove Man

TT na Ostrove Man

Kombinované cestné preteky BMW - TT IOM.

Preteky Tourist Trophy na Ostrove Man si medzi jazdcami aj fanúšikmi užívajú veľkú prestíž. Na víťazov sa nikdy nezabudne. Okrem profesionálov sa tejto akcie každoročne zúčastňujú aj nováčikovia, ktorí sa chcú pobiť s výzvami známeho cestného okruhu. Tieto preteky sú s dĺžkou 37,733 míľ s nespočetnými zákrutami, najvyššími rýchlosťami nad 300 km/h, prejazdom okolo obrubníkov a stien nie sú výzvou len pre jazdcov, ale sú aj testom odolnosti materiálov.

Po slávnych víťazstvách Michaela Dunlopa a Iana Hutchinsona na BMW v roku 2016 je S 1000 RR aj v roku 2017 považovaný za najvýkonnejší motocykel. Poraziť BMW na TT bude veľmi náročné. 

+ Čítaj viac

BMW Combined Road Race Challenge (BMW RRC) je kategória inšpirovaná spoločnosťou BMW Motorrad pre BMW Motorrad Race Trophy a zahŕňa päť najznámejších cestných pretekov na svete: North West 200, Isle of Man TT, Southern 100, Ulster Grand Prix a Grand Prix v Macau. Profesionálni cestní pretekári na motorkách BMW S 1000 RR majú možnosť získať body do BMW Motorrad Race Trophy v triedach Superbike, Superstock a otvorenej triede.

+ Čítaj viac

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner