BMW Motorrad Race Trophy Events.

Máj 2017.
12 - 14. máj. 2017
Imola, Italy
The FIM Superbike World Championship (WSBK) features the elite class of production-based racing motorcycles. The world’s best riders inspire fans with thrilling race action in the races around the globe. Compared to standard road models, World Superbike machines are allowed certain modifications in exhaust system, engine management, suspension, brakes and a number of engine parts. A motorcycle is only homologated for the FIM Superbike World Championship if it is also produced in certain quantities (500 units) as production line model.
Fratelli Rosselli, 2 4002 Imola Italy

World SBK a Superstock 1000 v Imole.

World SBK a Superstock 1000 v Imole.

World SBK a STK 1000 .

Majstrovstvá sveta FIM superbjakov (WSBK) predstavujú elitnú triedu produkčných pretekárskych motocyklov. Najlepší jazdci na svete inšpirujú fanúšikov napínavým pretekaním po celom svete. V porovnaní so štandardnými cestnými modelmi majú stroje World Superbike povolené určité zmeny výfukového systému, radenia motoru, odpruženia, bŕzd a niekoľkých súčastiach motora. Motocykel je pre majstrovstvá sveta FIM Superbike homologovaný len vtedy, ak sa vyrába aj v určitom množstve (500 ks) ako model z výrobnej linky.

Jazdci BMW Jordi Torres a Markus Reiterberger vstúpia do druhej sezóny s talianskym pretekárskym tímom Althea BMW Racing a navštívia "Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari" v Imole v rámci 5. kola série World SBK. 

+ Čítaj viac

Majstrovstvá Európy FIM Superstock 1000 (STK 1000) majú veľké pole medzinárodných pretekárov, z ktorých vzíde niekoľko budúcich majstrov sveta. Podobne ako väčšina medzinárodných a národných majstrovstiev aj STK 1000 aktívne podporuje a rozvíja konkurenciu medzi produkčnými motocyklami.

V rámci vzrušujúceho šampionátu vyhral pretekár BMW Raffaele de Rosa v roku 2016 pohár FIM Superstock 1000 Cup. Z tohto dôvodu výkonu modelu BMW S 1000 RR dôveruje až 9 pretekárov. 

+ Čítaj viac
Adresa
Via Rosselli Fratelli, 2
40026 Imola BO
Italy
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-slim Created with Sketch.

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete. 

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport. 

+ Čítaj viac
spinner