BMW Motorrad Race Trophy Events.

Máj 2017.
12 - 14. máj. 2017
Imola, Italy

World SBK a Superstock 1000 v Imole.

World SBK a Superstock 1000 v Imole.

World SBK a STK 1000 .

Majstrovstvá sveta FIM superbjakov (WSBK) predstavujú elitnú triedu produkčných pretekárskych motocyklov. Najlepší jazdci na svete inšpirujú fanúšikov napínavým pretekaním po celom svete. V porovnaní so štandardnými cestnými modelmi majú stroje World Superbike povolené určité zmeny výfukového systému, radenia motoru, odpruženia, bŕzd a niekoľkých súčastiach motora. Motocykel je pre majstrovstvá sveta FIM Superbike homologovaný len vtedy, ak sa vyrába aj v určitom množstve (500 ks) ako model z výrobnej linky.

Jazdci BMW Jordi Torres a Markus Reiterberger vstúpia do druhej sezóny s talianskym pretekárskym tímom Althea BMW Racing a navštívia "Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari" v Imole v rámci 5. kola série World SBK. 

+ Čítaj viac

Majstrovstvá Európy FIM Superstock 1000 (STK 1000) majú veľké pole medzinárodných pretekárov, z ktorých vzíde niekoľko budúcich majstrov sveta. Podobne ako väčšina medzinárodných a národných majstrovstiev aj STK 1000 aktívne podporuje a rozvíja konkurenciu medzi produkčnými motocyklami.

V rámci vzrušujúceho šampionátu vyhral pretekár BMW Raffaele de Rosa v roku 2016 pohár FIM Superstock 1000 Cup. Z tohto dôvodu výkonu modelu BMW S 1000 RR dôveruje až 9 pretekárov. 

+ Čítaj viac
Adresa
Via Rosselli Fratelli, 2
40026 Imola BO
Italy
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-bold

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete. 

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport. 

+ Čítaj viac
spinner