BMW Motorrad Race Trophy Events.

November 2017.
16 - 19. nov. 2017
Macao, China

Macau Grand Prix.

Macau Grand Prix.

Kombinované cestné preteky BMW - TT IOM.

BMW Combined Road Race Challenge (BMW RRC) je kategória inšpirovaná spoločnosťou BMW Motorrad pre BMW Motorrad Race Trophy a zahŕňa päť najznámejších cestných pretekov na svete: North West 200, Isle of Man TT, Southern 100, Ulster Grand Prix a Grand Prix v Macau. Profesionálni cestní pretekári na motorkách BMW S 1000 RR majú možnosť získať body do BMW Motorrad Race Trophy v triedach Superbike, Superstock a otvorenej triede. V rokoch 2015 a 2016 znamenala značka BMW v Macau historický triple na stupňoch víťazov. V roku 2017 bude výzva ešte väčšia. Medzi úzkymi zvodidlami na okruhu v Macau jazdci pretekajú rýchlosťou viac než 250 km/h. Kto po 12 kolách dorazí prvý do cieľa? 

Ide o posledné preteky BMW Combined Road Race Challenge v Macau, no aj o posledné preteky BMW Motorrad Race Trophy 2016. Znamená to, že pôjde o poslednú možnosť, aby jazdci BMW nazbierali body do individuálneho poradia Race Trophy. 

+ Čítaj viac

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner