BMW Motorrad Race Trophy Events.

November 2017.
16 - 19. nov. 2017
Macao, China
Die BMW Combined Road Race Challenge (BMW RRC) ist eine von BMW Motorrad initiierte Kategorie der BMW Motorrad Race Trophy und beinhaltet die fünf anerkanntesten Straßenrennen der Welt: North West 200, Isle of Man TT, Southern 100, Ulster Grand Prix und Macau Grand Prix.
Macao, China

Macau Grand Prix.

Macau Grand Prix.

Kombinované cestné preteky BMW - TT IOM.

BMW Combined Road Race Challenge (BMW RRC) je kategória inšpirovaná spoločnosťou BMW Motorrad pre BMW Motorrad Race Trophy a zahŕňa päť najznámejších cestných pretekov na svete: North West 200, Isle of Man TT, Southern 100, Ulster Grand Prix a Grand Prix v Macau. Profesionálni cestní pretekári na motorkách BMW S 1000 RR majú možnosť získať body do BMW Motorrad Race Trophy v triedach Superbike, Superstock a otvorenej triede. V rokoch 2015 a 2016 znamenala značka BMW v Macau historický triple na stupňoch víťazov. V roku 2017 bude výzva ešte väčšia. Medzi úzkymi zvodidlami na okruhu v Macau jazdci pretekajú rýchlosťou viac než 250 km/h. Kto po 12 kolách dorazí prvý do cieľa? 

Ide o posledné preteky BMW Combined Road Race Challenge v Macau, no aj o posledné preteky BMW Motorrad Race Trophy 2016. Znamená to, že pôjde o poslednú možnosť, aby jazdci BMW nazbierali body do individuálneho poradia Race Trophy. 

+ Čítaj viac

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner