BMW Motorrad Race Trophy Events.

September 2017.
23 - 24. sep. 2017
Frohburg, Germany

Finále sezóny IRRC vo Frohburgu.

Finále sezóny IRRC vo Frohburgu.

Medzinárodné cestné majstrovstvá.

Medzinárodné cestné majstrovstvá (IRRC) sú známou sériou cestných pretekov v Európe, ktoré organizuje spoločnosť Hamove (Holandsko), Motorsportclub K.V. Oostende (Belgicko) a Motorsportclub MSC Frohburger Dreieck e.V. (Germany). Od roku 2010 se majstrovstvá IRRC (predtým známe pod názvom "Pohár troch národov") každoročne rozrastá a stáva sa jednou z najdôležitejších súčastí európskej scény cestných pretekov.

Na konci októbra sa séria stáva ešte vzrušujúcejšou. V rámci posledných pretekov sezóny ide o poslednú príležitosť pre veľké množstvo pretekárov, ktorí chcú získať body do BMW Motorrad Race Trophy. 

+ Čítaj viac

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy external-link-arrow-slim

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner