BMW Motorrad Race Trophy Events.

September 2017.
23 - 24. sep. 2017
Frohburg, Germany
Die International Road Racing Championship (IRRC) ist eine anerkannte Straßenrennserie in Europa, welche vom holländischen Motorsportclub Hamove, dem belgischen Motorsportclub K.V. Oostende und dem deutschen Motorsportclub MSC Frohburger Dreieck e.V. organisiert wird. Seit die IRRC 2010 aus dem damaligen Drei-Nationen-Cup hervorging, hat sich die Meisterschaft inzwischen zu einem festen Bestandteil der europäischen Road Racing Szene etabliert.
Am Dreieck 04654 Frohburg Deutschland

Finále sezóny IRRC vo Frohburgu.

Finále sezóny IRRC vo Frohburgu.

Medzinárodné cestné majstrovstvá.

Medzinárodné cestné majstrovstvá (IRRC) sú známou sériou cestných pretekov v Európe, ktoré organizuje spoločnosť Hamove (Holandsko), Motorsportclub K.V. Oostende (Belgicko) a Motorsportclub MSC Frohburger Dreieck e.V. (Germany). Od roku 2010 se majstrovstvá IRRC (predtým známe pod názvom "Pohár troch národov") každoročne rozrastá a stáva sa jednou z najdôležitejších súčastí európskej scény cestných pretekov.

Na konci októbra sa séria stáva ešte vzrušujúcejšou. V rámci posledných pretekov sezóny ide o poslednú príležitosť pre veľké množstvo pretekárov, ktorí chcú získať body do BMW Motorrad Race Trophy. 

+ Čítaj viac

BMW Motorrad Race Trophy.

Ide pravdepodobne najinovatívnejší projekt v pretekoch motoriek.

Hlavným pilierom programu zákazníckych závodov BMW Motorrad Motorsport je absolútne jedinečný projekt v oblasti motocyklových pretekov po celom svete: Motorrad Race Trophy.

BMW Motorrad prostredníctvom Race Trophy mení štandardy v pretekoch zákazníkov a v roku 2017 je už štvrtou sezónou pravdepodobne najviac inovatívnou sériou motocyklových pretekov na svete.

+ Čítaj viac
Prejsť na BMW Motorrad Race Trophy

Novinky.

Novinky.

Svet BMW Motorrad Motorsport sa rýchle vyvíja a pritom prináša vzrušujúce pretekárske a emotívne príbehy. Dostávaj od nás stále aktuálne správy a maj prehľad o fascinujúcom svete BMW Motorrad Motorsport.

+ Čítaj viac
spinner