Wheels and Waves 2016.

Bez obmedzení.
8 - 12. jún. 2016
Biarritz, France

Surfuj. Skejtuj. Jazdi. Zopakuj si to.

Surfuj. Skejtuj. Jazdi. Zopakuj si to.

Kedysi išlo o populárne stretnutie motorkárov a surferov. Dnes ide o symbol celého hnutia. Festival Wheels and Waves v Biarritzi vo Francúzsko je miestom pre motorkárov a surferov. Uprostred nádhernej architektúry a perfektných vĺn prichádza na festival priateľská atmosféra spolu s čerstvým duchom času, ktorého nezväzujú konvencie. Obdivujú sa kreatívne upravené motorky a oslavuje sa kultúra surferov a skejterov. Všetko je povolené. Všetko je vítané.

 

+ Čítaj viac
Adresa
Avenue de la Plage
Wheels and Waves Village
64200 Biarritz
France
ZOZNAM POKYNOV external-link-arrow-bold

Objav koncept Lac Rose naživo a osobne.

Objav koncept Lac Rose naživo a osobne.

Mladí ľudia so starými motorkami, hučiacimi motormi a ohlušujúcou hudbou. Keď sa festival Wheels and Waves rozbehne v pokojnom mestečku Biarritz, nie je čas na juhofrancúzsky pokoj. Vo Woodstocku motorkárov a surfistov sa stretávajú hipsteri so skutočnými bradami, ktorí hľadajú perfektné zákruty a uhly. Pre BMW Motorrad je akcia perfektnou kulisou, na ktorej možno predstaviť koncepčnú motorku zjednocujúcu históriu upravovania a pretekania. S potešením vám predstavujeme Concept Lac Rose.

+ Čítaj viac

Príbehy scramblerov – hosťovanie nového scramblera R nine T na Wheels & Waves.

Príbehy scramblerov – hosťovanie nového scramblera R nine T na Wheels & Waves.

Keď máš pred sebou obzor, v ušiach ti znie zvuk motora a vietor ti hladí pokožku, zabudneš na každodennú rutinu, len čo vojdeš do prvej zákruty. To je R nineT Scrambler. Robustný, autentický motokrosový motocykel, ktorý je prísľubom najmä jednej veci: neobmedzenej voľnosti. Zaži novú motorku naživo a osobne!

+ Čítaj viac

Buď tam.

Buď tam.

Surfovanie, motorky a umenie. Festival Wheels & Waves na pobreží Biarritzu ponúka výbušný mix vlastného a pohodového životného štýlu. To je dôvod, prečo podujatie láka tých najrozmanitejších fanúšikov z celej Európy. Už po štvrtý raz mestečko Biarritz ožije zvukmi motoriek pri ich vjazde do mesta.

+ Čítaj viac

S 1000 RR od PRAËM

S 1000 RR od PRAËM

Wer hätte gedacht, dass man auf das Maß aller Dinge noch einen draufsetzen kann? Mit ihrem BMW S 1000 RR Umbau im 70er-Jahre-Look bringt die Custom-Schmiede PRAËM Performance und Style auf den Punkt – und zu Wheels & Waves 2016.

+ Čítaj viac
spinner