Už 100 rokov robíme všetko pre to, aby sme na cesty priniesli nápady, prelomili rekordy, preskúmali nový terén a neustále sa pýtali na status quo. Dva nové highlighty k jubileu sú modely edície BMW R 18 100 Years a BMW R nineT 100 Years limitované na 1923 kusov. To, čo tu tak žiari, nie sme len my, ale aj exkluzívna technika paint-on-chrome. Osláv s nami 100 rokov Make Life a Ride Spirit.

+ Čítaj viac
„ 

#SoulFuel vo svojej najexkluzívnejšej podobe: R 18 100 Years.

Limitovaný model edície BMW R 18 100 Years k 100-ročnému jubileu BMW Motorrad 

BMW R 18 100 Years 

BMW R 18 bol, je a zostáva ikonou. Mnohé z jeho charakteristických vlastností sa tiahnu ako červená niť históriou, napríklad boxerový motor alebo nezameniteľná nádrž v tvare kvapky. BMW R 18 100 Years je kultový bajk už svojím vzhľadom. Model edície predstavuje historické konštrukčné diely s množstvom chrómu – skutočný model milovníka. Emblém 100 rokov s nápisom „1 of 1923“ dodáva tejto exkluzivite dôraz.

+ Čítaj viac

Objav oba modely edície 

Roadster s názorom: R nineT 100 Years.

 “
Limitovaný model edície BMW R nineT 100 Years k 100-ročnému jubileu BMW Motorrad 

BMW R nineT 100 Years  

BMW R nineT 100 Years neprehliadnuteľne stelesňuje našu históriu a zostáva pritom vždy aktuálny. Ako zakladateľovi sveta BMW Motorrad Heritage sa mu už dávno podarilo dosiahnuť kultový status. Tento bajk je živý individualizmus. Mimoriadny higlight modelu edície: obsahuje frézované diely Option 719 v čiernej farbe pre dominantný, vysokokvalitný vzhľad. Skutočný majstrovský kúsok – pozná sa podľa emblému 100 rokov na nádrži.

+ Čítaj viac

Dvaja individualisti – teraz ešte jedinečnejší 

Dvaja individualisti – teraz ešte jedinečnejší 

Už BMW R nineT a BMW R 18 sú bajky pre individualistov, vždy pripravené na prispôsobenie. Oba modely edície sa svojím exkluzívnym dizajnom a limitovaným počtom kusov ešte viac odlišujú od hlavného prúdu. Tieto bajky sú pre skutočných fanúšikov. Ktorý sa hodí k tebe?

+ Čítaj viac

Higlighty k jubileu 

spinner