Neustále na cestách a ultra flexibilný: Scéna Urban Mobility oslavuje nový CE 02. Pretože sa dokonale hodí k mobilnému životnému štýlu. Nie je to však e-skúter– vlastne sa ani nedá zaškatuľkovať. Preto jednoducho otvára svoj vlastný segment: eParkourer. Rýchlo, flexibilne a obratne sa pohybuje po mestskom priestore takmer ako parkúrový bežec. Obratné vozidlo s veľkým poslaním. Elektrický systém. Ekologickosť. Stačí nastúpiť a cítiť ducha #PluggedToLife.

 

+ Čítaj viac
„ 

NAJLEPŠÍ SPÔSOB, ako sa pohybovať po meste.

 “

Čas na pohyb

Naskoč

Model CE 02 je jednoducho ovládateľný takmer pre všetkých. Ako na 50 cm3 mopede môžeš vyraziť s vodičským preukazom AM už od 15 rokov. Môžeš začať aj s vodičským preukazom na automobil alebo vodičským preukazom A1.

Vstúp na ihrisko

Model CE 02 láme pravidlá optiky. Jeho nová reč tvarov púta pozornosť – tak vyzerá zábava pri jazde. Opticky hlučný a elektricky tichý. Revolučný. Ikonický. Ekologická uvedomelosť môže byť štýlová.

Preskúmaj mesto

Pohybuje sa mestom ako parkúrový bežec: rýchlo, obratne a flexibilne. Svojím obratným spôsobom jazdy a vlastným štýlom otvára eParkourer nový segment a berie mesto útokom.

Rýchlo vpred

Vidieť to na ňom: CE 02 je nabitý energiou. Už jeho štýlový tvar sľubuje 100% potešenie z jazdy. Dizajn pásky: veľmi, veľmi svieži. A ak potrebuje prestávku, batériu možno rýchlo dobiť pomocou bežnej domácej 220-voltovej zásuvky. Variant so zníženým výkonom možno riadiť s vodičským preukazom AM už od 16 rokov.

+ Čítaj viac

Objav CE 02

Chceš si podmaniť mesto a zároveň chrániť životné prostredie? Zisti všetko o tomto štýlovom a obratnom eParkoureri.

Prejsť na model CE 02

Viac #PluggedToLife

spinner