Jazdenie na motocykli je životný postoj s mnohými aspektmi: od spoločného zážitku cez úplne osobný štýl až po čistú chuť objavovať. Aby si si mohol BMW Motorrad užiť čo najkomplexnejšie, ponúkame ti oblečenie, ktoré sa perfektne hodí k tvojej vášni. Kdekoľvek a akokoľvek si na cestách. Navrhnuté motocyklistami pre motocyklistov. V našej novej kolekcii nájdeš outfity, ktoré nie sú len funkčné, ale aj dobre vyzerajú – a ty v nich budeš vyzerať takisto dobre.

+ Čítaj viac

Máme tu veľa skvelých nových produktov, ale aj niekoľko vynovení našej klasiky.

 “

Markus Pfister

Head of Gear & Garment BMW Motorrad

Zaži mesto. Presne tak, ako sám chceš. Či už cestou do práce, alebo na príjemnú večeru. S naším oblečením si viac ako len na tepe doby: inteligentné funkcie a neviditeľná bezpečnostná technológia sa spájajú s ľahkými materiálmi a absolútnym pohodlím pri nosení – pre najväčšiu radosť z jazdy v metropole.

+ Čítaj viac

Heritage a Vintage: Pohodové staré časy ani zďaleka nie sú za nami. Kto by to mal vedieť lepšie ako ty – a, samozrejme, my: pretože pri našej výbave pre jazdcov sa najvyššia kvalita materiálu spája s čistým umeleckým remeslom a jasným dizajnom. Pritom sa v žiadnom prípade nezriekame bezpečnosti, ale staráme sa o to, aby si si mohol vychutnať svoj štýl.

+ Čítaj viac

V konečnom dôsledku je cesta len taká pohodlná ako výbava, s ktorou si na cestách – to vieme z viac ako 40 rokov skúseností. Preto dbáme pri našom oblečení na najvyššiu kvalitu a bezpečnosť, na premyslené pohodlie a praktickú funkčnosť. Aby si si každý kilometer mohol užívať v akomkoľvek vetre a počasí.

+ Čítaj viac

Od športovej výzvy až po nekompromisnú chuť na dobrodružstvo: baví ťa prekonávať vlastné hranice a horizonty? Radi ťa budeme sprevádzať. S naším vybavením máš vždy dokonalú ochranu, užívaš si maximálnu voľnosť pohybu a objavuješ svet v každom počasí.

+ Čítaj viac

Prejsť na outfity sezóny

Ber oblečenie a vyraz na jazdu

Tešenie sa je najkrajšia radosť – hneď po nej, samozrejme, nasleduje radosť z jazdy. Tu už teraz nájdeš všetky outfity a vybavenie pre svoju sezónu 2022. Nečakaj dlho a pozri sa.

Prejsť na vybavenie pre jazdcov BMW Motorrad
spinner