Užívaj si svoju vášeň na bajku. Postaráme sa o to, aby si bol na cestách nielen čo najlepšie chránený, ale aby si pri tom ešte aj vyzeral oslnivo. Či už ideš so svojím bajkom Heritage smerom k západu slnka, užívaš si každú zákrutu na svojom Toureri, prebíjaš sa bahnom a prachom uprostred ničoho na svojom Endure, vylepšuješ si svoj najlepší čas na pretekárskej trati kolo za kolom alebo dobývaš veľkomesto na svojom elektrickom skútri – výbava pre jazdcov BMW Motorrad sa prispôsobí tvojim nárokom.

+ Čítaj viac

Bezpečnosť, pohodlie a štýl: Kolekcia Riders Gear bola vyvinutá pre vysoké nároky motocyklistov.

 “

To najlepšie pre tvoj Heritage Lifestyle

Soul a Passion: To, čo ťa poháňa, aby si jazdil klasickým Heritage, poháňa aj pri dizajne kolekcie Heritage. Štýl je tu rovnako dôležitý ako funkcia. Najlepším príkladom je džínsová bunda RoadCrafted 100 Years. Kombinuje vintage vzhľad s bezpečnosťou vďaka džínsovej tkanine odolnej voči oderu a chráničom NP-Flex. Dokonca aj s inými časťami, ako sú džínsové, kožené bundy a nohavice, prilby, ako sú Grand Racer alebo Boots PureShifter, sa ty a tvoj stroj premeníte na klasický a skvelý celok.

+ Čítaj viac

To najlepšie pre tvoje výlety

Pri cestovných bajkoch kladieš dôraz na maximálny komfort cestovania. Toto pohodlie je v ponuke aj v našej kolekcii, napríklad v športovej integrálnej helme Xomo Carbon s 3D tvarovanými vypchávkami na líca. Aby si mohol ísť čo najčastejšie na cesty, nájdeš tu diely skoro do každého počasia: od čižiem Gotthard GTX z hrubej kože až po bundu Moreno GTX s prilbou integrovanou v golieri alebo bundu Aravis AIR na teplejšie dni s veľkoplošnými sieťovými panelmi na cirkuláciu vzduchu a voľnosť pohybu.

+ Čítaj viac

Highlighty pre tvoje ďalšie dobrodružstvo

Chceš otestovať svoje hranice v teréne? Táto kolekcia je ako stvorená pre teba. Bunda GS Puna GTX bola napríklad na miestach ohrozených pádom vystužená vrstvami PU s keramickými časticami. Je rovnako, ako k nej zladené nohavice, samozrejme nepremokavá a priedušná. Aj ostatné dielyi kolekcie, ako sú bundy, nohavice, prilby alebo čižmy VentureGrip, sú perfektnými spoločníkmi do terénu. Vyvinuli sme ich tak, aby boli minimálne také nezdolné ako ty.

+ Čítaj viac

Highlighty pre silu a výkon

Keď ide o milisekundy, každý detail sa počíta. Aj v našej kolekcii Sport sa pozornosť zameriava na detaily, ktoré ťa budú sprevádzať na love za najlepšími časmi. Bunda Hotlap a nohavice Hotlap z hovädzej kože extrémne odolnej voči pádu a oderu ponúka aj napriek svojim chráničom optimálnu voľnosť pohybu. Bunda Sidepod Air v M farbách nielenže vyzerá mimoriadne športovo, ale optimálne chráni aj pri vysokých teplotách. Prilba M Pro Race maximalizuje výkonnosť aerodynamiky a môže sa stať rozhodujúcim detailom pre tvoje víťazstvo.

+ Čítaj viac

To najlepšie pre tvoj mestský životný štýl

So svojím skútrom si podmaňuješ veľkomesto, vždy si pripravený vyraziť a dokonale prepojený. Táto kolekcia je ako stvorená pre teba. Nevyzerá ako klasické motocyklové oblečenia, ale rovnako dobre chráni. Počínajúc štýlovými teniskami Seoul GTX s integrovanou ochranou päty a členka, cez mikinu so zipsom Singapore s chráničmi NP-Flex-3D, až po skvelú bundu Brussels alebo Tokyo Connect GTX. Dva highlighty bundy Tokyo Connect GTX: integrované optické vlákna a dotykový panel s funkciami Connectivity v rukávoch.

+ Čítaj viac

Perfektne sa k tebe hodí

Objav aktuálnu výbavu pre jazdcov BMW Motorrad.

Prejsť na vybavenie vodiča
spinner