Naše nové modely Touring zaručujú príjemný príjazd a zážitok z jazdy bez kompromisov – pohodlný, dynamický a plný sily. Nezáleží na tom, či ideš sám alebo vo dvojici, na denný výlet alebo dlhú cestu: legendárny šesťvalec ponúka suverénny pôžitok z jazdy a perfektný Performance Touring – od pohodového cruisingu po dynamický pôžitok z jazdy po kľukatých serpentínach.

Kokpit je pritom dokonale vybavený pre teba a tvoje potreby. Jeho veľký farebný 10,25" TFT displej udáva štandardy medzi navigáciami s mapami. Nový audiosystém 2.0 zabezpečí perfektný zvuk a nové zvukové dimenzie. A nový full LED svetlomet je v celej svojej funkčnosti state of the art.

+ Čítaj viac
Lorem Ipsum

Tieto štyri motocykle sú touringové majstrovské diela BMW Motorrad.

 “

Timo Resch

Vice President Sales and Marketing BMW Motorrad

Detailné zábery modelu K 1600 GT
Dynamické zábery jazdy modelu K 1600 GT

K 1600 GT a K 1600 GTL

K 1600 GT a K 1600 GTL

S modelmi K 1600 GT a K 1600 GTL sú zákruty a kilometre pohodlným zážitkom – k dispozícii je dokonca aj automatické vyrovnávanie jazdných polôh. No malým otočením zápästia pocítiš neodolateľnú silu legendárneho šesťvalca a zažiješ dynamický Performance Touring v najčistejšej forme. K 1600 GTL ponúka pritom veľa komfortu a výbavy a je absolútne dimenzovaný na zážitok z jazdy pre dve osoby.

+ Čítaj viac

Získaš všetko pohodlie a rýchly zážitok z jazdy, aký si len môžeš želať.

 “

Timo Resch

Vice President Sales and Marketing BMW Motorrad

K 1600 B a K 1600 Grand America

K 1600 B a K 1600 Grand America

Pohodový štýl Bagger s nezameniteľnou dlhou Flyline. Už vizuálne sľubujú oba stroje uvoľnený Cruising. A napriek tomu to môžeš kedykoľvek vytiahnuť na zvýšený krútiaci moment 180 Nm a vychutnať si nekompromisný nárast sily šesťvalca. K 1600 Grand America ťa nadchne veľkou výbavou: stúpadlá, horný kufor s operadlom, dva ďalšie boxy, k tomu lakťové opierky pre tvoj sprievod a vysoký čelný štít sa starajú o pohodlie pri cestovaní.

+ Čítaj viac
K 1600 B detailne a v plnej jazde
Zaparkovaný model K 1600 B ako špeciálny model Option 719 Midnight z profilu

Špeciálny model Option 719 Midnight

Špeciálny model Option 719 Midnight

Vo verzii Option 719 Midnight sú BMW K 1600 B a BMW K 1600 Grand America jedinečné v pravom zmysle slova. Ich diely karosérie sa zušľachťujú náročným postupom vodnej prenosovej tlače – zatiaľ unikát v sériovej výrobe motocyklov. Vďaka starostlivej grafickej príprave, precíznosti vyhotovenia a čistej ručnej práci bude každý motocykel skutočným unikátom – s galaxiou z približne 340 000 hviezd. K tomu sa pridáva množstvo ďalších skvostov výbavy, ako napríklad osobitne tvarované sedadlo.

+ Čítaj viac

#Rideandshare – tu pokračuje cesta

spinner