JEDINEČNÉ SPRACOVANIE

JEDINEČNÉ SPRACOVANIE

Výrazná predná časť a typická pozdĺžna línia GS sú nezameniteľné. Sú to však detaily option 719 na mieru a limitované BMW značenie pri príležitosti stého výročia, ktoré z tohto modelu robia neprehliadnuteľnú oslavu ikony. Toto je rýchlosť, nadvláda a bezpečnosť v elegantnej povrchovej úprave Triple Black vrátane intenzívnych čiernych ochranných tyčí pre najladnejšiu reč tela, akú GS kedy videl.

+ Čítaj viac

ULTIMÁTNA ISTOTA

ULTIMÁTNA ISTOTA

Zdokonalený systém LED osvetlenia vytvára nezameniteľný vzhľad s maximálnou viditeľnosťou. Ovládni terén s novým tónovaným nastaviteľným čelným štítom a aerodynamicky optimalizovanými zrkadlami s nízkymi vibráciami. Balíky Comfort a Touring uspokoja tvoju nekonečnú túžbu po dobrodružstve bez hraníc a prémiový batožinový systém znamená, že nemusíš doma nechať nič okrem zábran.

+ Čítaj viac

ULTIMÁTNA KONTROLA

ULTIMÁTNA KONTROLA

Ty rozhoduješ o tom, ako bude vyzerať tvoje ultimátne dobrodružstvo. So špičkovými jazdnými vlastnosťami v siedmich dynamických jazdných režimoch sa zmocníš každej cesty, kedykoľvek si zmyslíš. Pocíť silu klasického boxerového motora pri všetkých rýchlostiach a všetkých otáčkach, a ovládni svoj motocykel pomocou suverénneho ovládania motorovej brzdy a rozsiahlej individualizovanej výbavy.

+ Čítaj viac

ĎALŠIE MOŽNOSTI OBJAVOVANIA

spinner