Dobrodružstvo znamená neustálu zmenu.

A nikdy nekúpiť tú istú zubnú pastu dvakrát.

Brad Klynsmith je z Durbanu a je členom skupiny Gangs of Ballet. Pred tromi rokmi v sebe znovu našiel túžbu po motocykli a odvtedy je jeho životom. Keď nepíše piesne alebo nesleduje správy o motocykloch, nájdete ho na jeho surfe. Brad nám prezradil, ako sa vrátil k motocyklizmu a prečo si nikdy nekúpi rovnakú zubnú pastu dvakrát. 

Nie ste len v pohybe, letiete – či už ste na motorke alebo na surfe. “

Brad Klynsmith

Rozhovor

Urob niečo, čo si predtým nikdy neurobil

Brad je súčasťou projektu Everyday Adventure. Jedného dňa sa pozrel z okna a uvidel  G 310 GS vo svojej záhrade. Je tam oznámenie s jeho menom a výzvou: urob niečo, čo si predtým nerobil. Brad hneď vedela, čo má bude robiť na projekte s názvom Everyday Adventura s G 310 GS . Miluje motorky a surfovanie. Tak prečo obe vášne nezlúčiť? Dal sa dokopy s dvomi kamarátmi a vytvoril Everyday Adventure. Jeden z nich je majiteľom surfového obchodu s vlastnými doskami a ten druhý sa ihneď zamiloval do nápadu jazdiť na  G 310 GS  po piesku a ťahať dosku. A tak sa všetko zrodilo. Keď prišli na pláž, našli spôsob, ako pripevniť lano na motocykel. Po niekoľkých pokusoch, po ktorých skončili s Bradom vo vode, motocykel ho ťahal spolu s doskou z vody. Spoločne kĺzali po pláži v tandemovom toku. Misia bola splnená. Výsledok: vlastný projekt Everyday Adventure s  G 310 GS.

+ Čítaj viac

TAKMER ZABUDNUTÉ.

Ako teenager ho veľmi bavilo jazdiť okolo svojho dvora. Nejak však na tú zábavu zabudol. Potom jedného dňa ho kamarát previezol na scootri. Zrazu si spomenul na tú obrovskú zábavu. Trvalo to len jednu jazdu na scootri a znovu objavil lásku k motorkám – bolo to pred tromi rokmi.

+ Čítaj viac

Odvtedy motorky a všetko, čo k nim patrí, sa stali jeho skutočnou vášňou. Vždy si prezerá Instagram a sleduje najčerstvejšie správy o motocykloch. To, čo Brad tak miluje na motorkách je vietor vo vlasoch, sloboda na ceste a miesta, kam sa dostanete len na motorke. Má to tiež praktickú stránku – nemáte problém s parkovaním.

+ Čítaj viac

VYSTÚP Z KOMFORTNEJ ZÓNY

Brad nehľadá dobrodružstvá, prijíma ich ako prichádzajú. Zároveň sa snaží prinášať čerstvú inšpiráciu do svojho života neustálou zmenou. Dáva si drobné úlohy a výzvy. Napríklad vyskúša odlišné trate a veste domov. Tako automaticky spoznáva nové cesty, rešturácie, miesta a ľudí. Brad tiež neustále mení drobné veci, a tak sa vyhýba stereotypu. Napríklad si nikdy nekúpi tú istú zubnú pastu. Neustálou zmenou a skúšaním nových vecí zistil, že je dobrý vo viacerých veciach, než si myslel – jednoducho preto, lebo ich vyskúšal. Vyskúšaj to!

+ Čítaj viac
Život je cesta. Vždy na nej budú nudné trasy. No musíte vedieť, že bude na nej tiež aspoň toľko isto dobrodružných trás. “

Brad Klynsmith

BEZ HUDBY TO NIE JE MOŽNÉ.

Jeho otec je bubeník, matka klaviristka. Takže bolo takmer jasné, že aj on bude hudobník. Hoci, keď bol malý, nenávidel hranie na klavíri. Aj tak sa stal hudobníkom a založil kapelu Gangs of Ballet s dvomi priateľmi. Sídlia v Durbane, všetci traja členovia skupiny študovali hudbu na univerzite a rozhodli sa, že sa budú živiť svojou vášňou. Ich hudba je vzdorom klasifikácie –  je experimentálna, eklektická zmes alternatívnej, melodickej popovej, elektronickej a tanečnej hudby. Brad je spevák, skladateľ a gitarista. Musíte cestovať až do Južnej Afriky, ak chcete vidieť Brada a jeho kapelu naživo. Ale dáfame, že Gangs of Ballet zavíta čoskoro na podujatie BMW Motorrad. Zatiaľ môžete počúvať Bradove skladby na Spotify tu.

+ Čítaj viac
Musíte to cítiť v žilách. To je to magické na jazne na motorke. “

Brad Klynsmith

Viac príbehov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner