Každodenné dobrodružstvá

Tvoje dobrodružstvo začína tu a teraz.

Každý deň. Každý deň je iný. Každý deň je dobrodružstvom. Presne o tom je aj projekt Každodenné dobrodružstvo – a G 310 GS je pritom tvojím dokonalým spoločníkom. Motocyklom G 310 GS sme prekvapili dvoch juhoafrických dobrodruhov a poslali sme ich do vlastného každodenného dobrodružstva. Zisti, čo s modelom G 310 GS zažili a dozvieš sa, ako sa aj ty môžeš zúčastniť projektu Každodenné dobrodružstvo.  

Si spontánny a máš smäd po dobrodružstve?

Potom sa pripoj k projektu Každodenné dobrodružstvo. Stačí podať svoj vlastný osobný nápad na dobrodružstvo, ktoré si chcel vždy zažiť. Vyberieme najlepšie príspevky a vytvoríme zoznam Každodenných dobrodružstiev – ideálny zdroj inšpirácií dobrodružstiev na motocykloch G 310 GS. A je toho ešte viac: Ak tvoje Každodenné dobrodružstvo dostane najviac hlasov, pomôžeme ti ho zažiť.  

+ Čítaj viac
Pridaj sa k nám teraz external-link-arrow-slim
R 1200 GS Motorschutzbügel
R 1200 GS Scheinwerferschutz
R 1200 GS Gepäckbrücke
R 1200 GS Aluminium Motorschutz
R 1200 GS HP Enduro Fußraste
R 1200 GS Kreuzspeichenräder
Bezkľúčový systém Keyless Ride pre model R 1200 GS
R 1200 GS LED Scheinwerfer

Epizóda č. 1: Nájdi svoju divočinu

Predstavte si, že sa vraciate domov z rannej jogy a pred dverami na vás čaká G 310 GS s vaším menom a výzvou „Nájdi svoju divočinu“. To sa presne stalo Fhatuwanimu. Bol prekvapený, ale pripravený na výzvu sa pustil do vlastného Každodenného dobrodružstva. Ďalej na vlastné oči uvidíš, čo zažil.

+ Čítaj viac
Nové zážitky sú pre mňa veľmi dôležité. Tvoria ma. “

Fhatuwani Mukheli

Epizóda č. 2: Urob niečo, čo si predtým nikdy neurobil

Brad zvyčajne nečaká, že za ním dobrodružstvo príde samo. Je na ňom, aby sa uistil, že jeho život je plný rozmanitosti. Ale jedného dňa sa pozrie von z okna a v prednej záhrade uvidí motocykel G 310 GS. Nájde tam odkaz so svojím menom a výzvou: Urob niečo, čo si nikdy predtým neurobil. Dnes projekt Každodenné dobrodružstvo prináša do jeho života rôznorodosť a Brad neváha vyraziť za dobrodružstvom.

+ Čítaj viac
Život je cesta. Vždy sa na nej nájdu aj nudné momenty. Ale len na tebe, aby si sa uistil, že život prináša mnoho zaujímavých momentov. “

Brad Klynsmith

PRIDAJ SA K NÁM TERAZ

Pošli voje vlastné Každodenné dobrodružstvo teraz.

Prispej k projektu Každodenné dobrodružstvo svojim dobrodružstvom. Stručne opíš Každodenné dobrodružstvo, ktoré chceš zažiť, a pridaj k nemu pútavý názov. Najlepšie príspevky sa vyberú do zoznamu a bude sa môcť o nich hlasovať. Ak tvoje Každodenné dobrodružstvo dostane najviac hlasov, pomôžeme ti ho zažiť.

 

+ Čítaj viac

Smäd po dobrodružstve.

Každý deň s motocyklom G 310 GS.

Zistite viac

Viac príbehov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner