Medzinárodná GS Trophy 2018.

Mongolsko volá.

Objav svet. Spoznaj neznáme. Nadviaž dlhotrvajúce priateľstvá. A pusti sa na svojom GS do akejkoľvek výzvy. Medzinárodná GS Trophy je motocyklistické dobrodružstvo, ktoré ti položí svet k nohám. Tímy z celého sveta si to od 3. do 10. júna 2018 rozdajú v intenzívnych každodenných etapách a mnohých špeciálnych výzvach a zažijú súťaž svojho života!

Oficiálna upútavka na podujatie International GS Trophy 2018.

Qualifiers

The first step on your way to adventure.

The first step on your way to adventure.

Show us what you've got! If you want to take part in the off-road adventure, you will have to demonstrate your riding skills beforehand in a national qualifier. The two-day qualifiers are open to all riders; you don't have to have a certain amount of previous riding experience. You can participate if you are an amateur rider and have your own BMW motorcycle. The challenge is all about enjoying yourself.

+ Čítaj viac

You will also have to master difficult routines on and off-road, work as a team and complete a navigation test. Basic technical knowledge is also a must. You will complete the challenges with your own BMW; for the final test, BMW Motorrad will provide you with a GS. Should you qualify for the 2018 International GS Trophy and belong to a national team of three riders, BMW Motorrad will kit you out with a GS and clothing, among other things, for the duration of the competition. 

+ Čítaj viac
To Qualifiers external-link-arrow-slim

Vdýchni vôňu dobrodružstva.

Vdýchni vôňu dobrodružstva.

Medzinárodná GS Trophy 2018 je skúškou sily muža a motocykla. Všetci jazdci GS si vychutnávajú špeciálny druh jazdy na motocykli: môžeš ísť absolútne kamkoľvek. Možno nie si schopný zúčastniť sa medzinárodnej GS Trophy 2018, ale máš v sebe ducha GS. Potom pre teba máme riešenie: BMW Motorrad organizuje individuálne motocyklistické dobrodružstvá šité na mieru podľa tvojich jazdeckých schopností. Skúsení inštruktori poskytujú tréningové kurzy špeciálne pre GS. V ponuke je široký rozsah workshopov, ktoré ti dajú šancu ochutnať dobrodružstvo a hlbšie sa ponoriť do sveta GS. Portfólio GS je extrémne rozmanité, ponúka pre každého niečo, či už si začiatočník alebo pokročilý jazdec. Nech si kdekoľvek na svete. Pretože neexistujú limity, keď ide o teba a tvoj GS.

+ Čítaj viac

Ľudia a miesta.

Ľudia a miesta.

Skauti sú nadšení. Preskúmali Mongolsko a majú v tom jasno: čaká ťa perfektné dobrodružstvo GS, bez ohľadu na to, či sa zúčastníš medzinárodnej GS Trophy 2018 alebo ťa ženie túžba zažiť ďalšie dobrodružstvo. Vdýchni atmosféru GS v strednej Ázii.

+ Čítaj viac

GS Trophy 2016

Nemôže byť viac terénu.

Nemôže byť viac terénu.

Nádherné, pôsobivé scenérie rozbúchajú srdce každého jazdca. Do dnešného dňa medzinárodná GS Trophy zaviedla účastníkov do Tuniska, Južnej Afriky, Patagónie, Kanady a Thajska. Na prvej GS Trophy prekročilo štartovú čiaru päť tímov. Na ostatnej sa zúčastnilo 19 tímov. Navyše toto terénne dobrodružstvo nie je len o chlapoch: v roku 2016 sa pridal vôbec prvý ženský tím. Ich neochvejný súťaživý duch a brilantný jazdecký talent si získal divákov.

+ Čítaj viac

Prebrodenie riek, manévrovanie s GS cez zborené mosty, kúzlo tímového ducha. Jazda po prašných tratiach, blatových cestách a kamenistých cestičkách. Medzinárodná GS Trophy 2018 je bezpochyby jednou z najväčších terénnych výziev na svete – a ty môžeš byť jej súčasťou. Nezáleží na tom, či si amatér. Musíš byť iba dostatočne fit na to, aby si zapojil svoje schopnosti a myseľ a predviedol neoblomného bojovného ducha. Tak dobyješ dobrodružstvo. 

+ Čítaj viac
Ku správe z GS Trophy 2016 external-link-arrow-slim

gs trophy

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Suitable motorcycles.

spinner