Int. Kvalifikácia do ženského tímu.

Hľadá sa: tímová hráčka GS.

Je v tebe nahromadená ženská sila. Si vo svojom živle, keď môžeš na svojom stroji GS poriadne rozvíriť prach. Zbožňuješ výzvu na dvoch kolesách a nechceš prenechať súťaž International GS Trophy mužom? Potom je ten správny čas na napínavé motocyklové dobrodružstvo v Mongolsku. Staň sa súčasťou tímu a inšpiruj fanúšikov GS na celom svete. 

Prvým krokom je účasť na národnom kvalifikačnom podujatí. Ak sa dostaneš do 3, budeš reprezentovať svoju krajinu v tvojom národnom tíme. Navyše, dve najlepšie umiestnené ženy, ktoré nie sú súčasťou národného tímu, sa postupujú do kvalifikácie pre medzinárodný ženský tím, kde môžu zabojovať o miesto v medzinárodnom ženskom tíme. Pre účasť v kvalifikácii pre medzinárodný ženský tím neexistuje žiadna samostatná registrácia.

Jazdkyne, ktoré absolvovali podujatie International GS Trophy 2016 v Thajsku a získali si srdcia offroadových fanúšikov, vedia, že snaha sa oplatí. Tri ženy v tejto krajine v juhovýchodnej Ázii ukázali neúnavného bojovného ducha na podujatí International GS Trophy. Stéphanie Bouissonová, Amy Harburgová a Morag Campbellová predviedli ohromujúce jazdecké schopnosti. A to najlepšie: všetci jazdci sú víťazi a zažijú nezabudnuteľného ducha GS a na motorke GS strávia jedinečné chvíle. Si pripravená na zážitok, na ktorý nikdy nezabudneš?    

+ Čítaj viac

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner