Ženiem sa za vzrušením.

Isaaca Jonhstona poháňajú vpred zvedavosť a nadšenie.

Je sám sebe šéfom. Isaac Johnston pred rokmi vymenil svoju prácu v kancelárii za život rozprávača lifestylového fotografa. Dnes tento Američan z Montany žije pre neočakávané zážitky a zbožňuje vzrušujúce a inšpirujúce miesta. Mimoriadne príťažlivá je pre neho najmä príroda.   

Dobrodružstvo nemusí byť veľké a pôsobivé. Môže to byť niečo, čo ťa fascinuje. Keď opustíš komfortnú zónu, tak zažiješ niečo nové a vzrušujúce. “

Isaac Johnston

Tam, kde sa iní otáčajú, pokračuje Isaac ďalej.

Tam, kde sa iní otáčajú, pokračuje Isaac ďalej.

Isaac prekonáva prekážky na motorke už od detstva. Keď mal 6 rokov, naučil sa, ako naštartovať motorku jeho strýka. A vo veku 13 rokov mal už svoju vlastnú. Dnes je motorka BMW F 750 GS jeho kľúčom do sveta plného možností a neobyčajných momentov. Tam, kde sa iní otáčajú, to pre Isaaca práve začína byť zaujímavé. Či už sa pohybuje na rafte, kajaku alebo horskom bicykli. Je vždy zvedavý a odmeňovaný prekvapeniami.

+ Čítaj viac
183
Výška (cm)
33
Vek
25
Skúsenosti s jazdením na motorke (v rokoch)
1100
Motorka s najvyšším objemom valcov (v ccm)

Motivácia: vzrušujúce momenty.

Keď Isaac pracoval v kancelárii, chýbala mu vášeň. Snažil sa prevziať zodpovednosť, ale nepovažoval sám seba za veľmi úspešného. Teraz napĺňa svoju túžbu po dobrodružstve. "Diskomfort je pre mňa vzrušujúci. Keď sa vecí dostanú do pohodlnej zóny, tak viem, že idem zlým smerom". Televízor a videohry ho nudia. Najviac si užíva spontánne aktivity. "Všetko, čo ma inšpiruje, je v prírode. Musím vyraziť von, robiť zaujímavé veci a porozprávať o tom príbeh – s motorkou alebo bez nej".

+ Čítaj viac
Žiť zvoleným životným štýlom znamená nevedieť, čo prinesie zajtrajšok. “

Isaac Johnston

Čo poháňa Isaaca.

Čo poháňa Isaaca.

"Ľudia sú naozaj sami sebou, keď sú niečím nadšení", hovorí Isaac. Takéto momenty prežíva a žije z nich. "Je to ako hnacia sila". Motivuje ho, keď cíti energiu ostatných ľudí. To je aj dôvod, prečo Isaac veľmi rád chodí na dobrodružné a motocyklové výlety s jeho priateľmi. Svoje príbehy zdieľa na Instagrame, takže jeho zážitkami a fotkami sa môže inšpirovať väčšia komunita. Jeho príbehy vytvárajú vzrušenie, ktoré ho dobíja energiou.  

+ Čítaj viac

Nové perspektívy, prekvapujúce zážitky

Nové perspektívy, prekvapujúce zážitky

Opakovanie Isaaca nudí. Žiadne miesto nenavštívi dvakrát. "Opakujem však rovnaké aktivity: turistika, plávanie, jazdenie motorke, jazdenie na horskom bicykli". Neexistuje nič iné, čo by robil radšej. Súčasne neustále mení perspektívy, ktoré sú súčasťou jeho príbehov. Pre neho to nie je o veľkých dobrodružstvách. Aj obyčajná prechádzka popri rieke sa môže premeniť na prekvapujúci moment. "Možno sa rozhodneš pre plávanie, hoci rieka je takmer zamrznutá. Ak urobíš niečo bláznivé a neočakávané, tak aj obyčajná prechádzka môže byť vzrušujúca". 

+ Čítaj viac

Jazdenie na motorke znamená stretávanie sa s priateľmi.

Keď Isaac vyrazí, nemá vždy v hlave cieľ. Pre neho je spontánne vyrazenie začiatkom dobrodružstva. "Jednoducho nasadnem na motorku a skončím niekde v horách". Niektorí ľudia si pre vyčistenie hlavy chodia zabehať, Isaac jazdí na svojej motorke. Užíva si stretnutia s ďalšími dobrodruhmi a podobne naladenými jazdcami z komunity. "Pešo by musel absolvovať týždňovú túru, aby si našiel miesta, ktoré objavujeme my na motorkách. Práve takéto jazdenie si užívam najviac".  

+ Čítaj viac
Čo ma poháňa? Vidieť nadšenie iných ľudí. “

Isaac Johnston

ĎALŠIE DOBRODRUŽSTVO

Sterling Taylor

Vhodné motocykle.

Sterling Taylor
spinner