Uži si jazdu.

Prebuď sa k životu každé ráno s bežiacim motorom.

Naše príbehy

Hraj.

Hraj.

Buď odvážny. Buď hlučný. Buď čokoľvek chceš. Kľučkuj pomedzi vlečúce sa autá ustatých obyvateľov predmestia a nájdi svoje dokonalé pódium. Vydaj svoje verejné prehlásenie a vykrič ho zo striech. Svet ťa počúva.

+ Čítaj viac

Realizuj sa.

Realizuj sa.

Ty si inovácia. Premýšľaš ako nikto iný pred tebou. Ukazuješ veci, ktoré ešte nikto nevidel. A slovami opisuješ to, čo žiadna ľudská bytosť doteraz nevyslovila. Rozdeľ svoje mesto ako hromový blesk a nájdi si svoje maliarske plátno, nech sa už ukrýva kdekoľvek.

+ Čítaj viac

Surfuj.

Surfuj.

Modrá obloha nad tebou, modré vlny pod tebou a medzi tým roztrúsené všetky farby života. Jazdíš po Zemi presne tak, ako by si jazdil na vlnách. Nič nie je nemožné, žiadne miesto nie je nedosiahnuteľné a neexistuje dôvod, prečo by si to všetko nemohol dosiahnuť. Tento svet ti patrí. Čo s tým urobíš?

+ Čítaj viac

Zachyť.

Zachyť.

Krása je všade. Obklopuje ťa dokonca aj vtedy, keď uniká pred zrakom ostatných. Ty ju ale dokážeš zachytiť. Ostatní vidia motocykel, no ty vidíš dobrodružstvo, tank so zdanlivo nekonečným dojazdom a ešte oveľa viac. Ty si očami ľudstva. Ukáž všetkým, čo vidíš.

+ Čítaj viac

Pretekaj.

Život je fajn. A ty chceš byť najlepší. Nedokážeš prekonať zákony fyziky, no o to viac ťa to láka. Nepočúvaš nikoho – iba hodiny, ktoré odtikávajú tvoj drahocenný čas. Máš šancu poraziť ich. Si pripravený? Choď!
+ Čítaj viac
Zisti viac
Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.
Vhodné motocykle.