Hraj.

Tvoj cieľ nespočíva v tom, že sa usadíš. Spočíva v tom, že si nájdeš vlastnú cestu ku šťastiu. Uži si jazdu.

Úvod

Skúška, skúška. Raz, dva.

Skúška, skúška. Raz, dva.

Slnko sa ponára do mora domov a vrhá svoje zhasínajúce lúče cez okno. Toto nie je naše mesto. Ale je to naša chvíľa. Pretože je to náš prvý a posledný deň v tomto meste. A sme pripravení. V hlavách si znovu opakujeme sekvenciu, balíme si veci a vyrážame podmaniť si naše pódium. Vstaň. Vyraz. Buď odvážny. Buď hlučný.

+ Čítaj viac

Refrén

Prilby sú na hlavách. Motory sú naštartované.

Prilby sú na hlavách. Motory sú naštartované.

Vydaj sa na rušnú cestu. Cesta je naša generálna skúška, prúd vzduchu je naše publikum a zvuk motorov je potlesk. Je to naša hnacia sila. Ďalej a ďalej. Nič a nikto nás nedokáže zastaviť. Vstaň. Vyraz. Buď odvážny. Buď hlučný. Sme tu. Naše motorky sú odstavené, vykračujeme si cez zadný vchod a úzke chodbičky. Pódium nás už čaká. Aj fanúšikovia. Utvárame kruh. Zvuková skúška. Nadýchni sa. A pusti sa do toho. Dáme zo seba všetko. Dav je vo vytržení. Piesne znejú samé od seba. Adrenalín stúpa. Klub je vo vytržení. Sme jedno. Sami so sebou. S fanúšikmi. S hudbou. Vstaň. Vyraz. Buď odvážny. Buď hlučný.

+ Čítaj viac

Záver

Prídavok. Prídavok. Prídavok.

Prídavok. Prídavok. Prídavok.

A koniec. Utierame si pot z čela. Nástroje teraz patria pomocníkom. A ulice sú znovu naše. Prúd vzduchu nás ochladzuje. Plávame morom neónových svetiel. Sme krv v žilách mesta. Staráme sa o to, aby nikto nespal. A zajtra objavíme niečo nové. Toto je náš život. Vstaň. Vyraz. Buď odvážny. Buď hlučný.

+ Čítaj viac

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner