Vizionárske vozidlá cestujú po celom svete.

Na podujatí Centenary Event, ktoré sa konalo 7. marca, zažila štúdia vozidla BMW VISION NEXT 100 svoje prvé celosvetové predstavenie a teraz sa vydáva na symbolickú cestu okolo sveta, v rámci ktorej navštívi Čínu, Spojené kráľovstvo a Spojené štáty, kde sa uskutoční veľkolepé finále s prezentáciou motocykla budúcnosti. Hlavná myšlienka cesty: „Ikonické impulzy. Zážitok z budúcnosti so skupinou BMW Group.“ Vizionárska skupina BMW Group odhaľuje možnosti digitalizácie a vplyv technológií na naše osobné a pracovné životy.

BMW VISION NEXT 100 cestuje z Mníchova do Pekingu, kde zažije svoje prvé vystúpenie na ázijskom trhu. Vizionárske vozidlá MINI a Rolls-Royce budú prvýkrát predstavené v Londýne.

Čerešničkou na torte je prvé celosvetové predstavenie vizionárskeho vozidla divízie BMW Motorrad 11. októbra v Los Angeles. Podoba motocykla budúcnosti sa začína utvárať ešte pred samotným odhalením motocykla.

Výstava s názvom Zážitok z budúcnosti v komplexe BMW Welt.

Výstava Zážitok z budúcnosti sa koná v rovnakom čase ako akcia „Ikonické impulzy. Zážitok z budúcnosti so skupinou BMW Group“. Výstava je naplánovaná na začiatok apríla v komplexe Double Cone BMW Welt v Mníchove. Výstava poskytuje prehľad tém a exponáty programu „Ikonické impulzy“ od začiatku do konca výročného roku.
+ Čítaj viac

Novodobá výstava 100 umeleckých diel

Novodobá výstava 100 umeleckých diel je oslavou stých narodenín skupiny BMW Group a prezentáciou stovky významných míľnikov v histórii značky BMW. Od 7. marca si návštevníci múzea značky BMW môžu prezrieť umelecké diela, ktoré uzreli svetlo sveta v priebehu sto rokov spoločnosti, napríklad modely BMW 328, BMW 507 alebo BMW Turbo. Výstava je zároveň aj názornou ukážkou prelomových rozhodnutí, ktoré utvárali podobu spoločnosti a jej zaujímavú históriu až dodnes.
+ Čítaj viac

Štyri vízie. Štyri vizionárske vozidlá.

Návštevníci Olympijského štadióna si môžu obzrieť vizionárske vozidlo BMW VISION NEXT 100.

O vizionárskych vozidlách

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner