Štyri vízie. Štyri vizionárske vozidlá.

V jubilejnom roku sa skupina BMW Group pozerá dopredu: ako vyzerajú vozidlá budúcnosti?

Štyri vizionárske vozidlá v priebehu roka poskytnú ochutnávku toho, čo je na sklade. Značky BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad maľujú vizionársky obraz budúceho sveta mobility. BMW Motorrad to všetko vynikajúco završuje predstavením vizionárskeho motocykla v októbri v meste Santa Monica.

Otvárací ceremoniál na Olympijskom štadióne v Mníchove pri príležitosti jubilejného roka ponúkol inšpiratívnu ukážku futuristických dizajnových riešení. Na veľkej narodeninovej oslave bolo odhalené prvé zo štyroch vizionárskych vozidiel. Značka BMW to roztočila a predviedla názornú ukážku mobility nasledujúcich desaťročí v podobe svetovej premiéry futuristického vozidla BMW VISION NEXT 100. V priebehu nasledujúcich mesiacov sa opona otvorí aj pre zvyšné vizionárske vozidlá.

BMW Vision Next 100.

„Ak si niečo dokážte predstaviť, potom máte vysokú šancu, že sa vám to podarí zrealizovať,“ hovorí Adrian van Hooydonk, starší viceprezident dizajnového oddelenia BMW Group. Jeho dizajnéri v podobe vozidla BMW VISION NEXT 100 vytvorili auto, ktoré v sebe spája dva jazdné režimy: autonómne jazdenie, keď sa vodič môže pohodlne usadiť alebo vykonávať iné činnosti, a zážitok z jazdy typický pre značku BMW, na ktorý by sa nemalo zabudnúť ani v čoraz digitálnejšom svete.
+ Čítaj viac

Príprava na vizionársky motocykel.

BMW Motorrad stelesňuje potešenie z jazdy na dvoch kolesách. Stačí sa pozrieť do budúcnosti a zistíte, akým nevídaným spôsobom motocykle uľahčia život. S inteligentnými technológiami jazdec vyťaží maximum z každej chvíle – v dokonalej rovnováhe vzrušujúceho potešenia z jazdy a maximálnej bezpečnosti.
Inteligentná výbava rozširuje schopnosti jazdca a nabáda ho na nové trasy. Predstavenie vizionárskeho vozidla divízie BMW Motorrad bude súčasťou Celosvetovej cesty skupiny BMW Group a uskutoční sa 11. októbra v Los Angeles.
+ Čítaj viac

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner