Na ceste.

Na ceste s motocyklom R nineT Scrambler.

Zoznámte sa

Joy Lewis.

Joy Lewis.

Vymyslela si vlastné meno. V rozhovore s Frohnatur rozpráva o svojom živote ako klasického pretekára a fanúšika motokrosových motocyklov. 

+ Čítaj viac

Hayden Roberts.

Hayden Roberts.

Hayden Roberts nie je len úpravca motocyklov v spoločnosti Hell on Wheels MC, ale aj človek, ktorý stojí za legendárnymi pretekami klasických motocyklov s rovnakým názvom.

+ Čítaj viac

Stephen Kenn.

Stephen Kenn.

Návrhár z LA je známy svojimi minimalistickými a dokonale čistými návrhmi. Od pohoviek cez stoličky, tašky až po doplnky – v každom z jeho návrhov sa prelína autentický, klasický materiál so štýlom dnešnej doby.

+ Čítaj viac

Scott Campbell.

Scott Campbell.

Pokiaľ ide o tetovania, je to hviezda. Svoje umelecké značky zanechal na Stingovi, Orlandovi Bloomovi a Penelope Cruz. Scott nepremieňa len ich príbehy do symbolov.

+ Čítaj viac

Laura a Sébastien.

Laura a Sébastien.

Vášnivá motokárka Laura Antoine cestuje na svojej motokrosovej motorke z rodného mesta Toulouse do Lyonu. Tu sa stretne s osobou, ktorá svoj štýl premenila na svoje celoživotné poslanie a rovnako ako Laura miluje klasiku a motocykle: Sébastien Chirpaz.

+ Čítaj viac

Roberto Parodi.

Roberto Parodi.

Spisovateľ a moderátor Roberto Parodi rozpráva o tom, ako jazda na motocykloch podnietila jeho predstavivosť a čo si myslí o motocykli BMW R nineT Scrambler.

+ Čítaj viac
Vždy, keď sedím na motorke, je to ako čistý adrenalín. Je to vzrušujúce! Zmes vzrušenia, strachu a radosti.

Joy Lewis

Nadšenec pre motokrosové motorky

R nineT Scrambler

Keď máš pred sebou obzor, v ušiach ti znie zvuk motora a vietor ti hladí pokožku, zabudneš na každodennú rutinu, len čo vojdeš do prvej zákruty. To je R nineT Scrambler. Robustný, autentický motokrosový motocykel, ktorý je prísľubom najmä jednej veci: neobmedzenej voľnosti.

Zisti viac
Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.
Vhodné motocykle.