Upravené stroje

Absolútne jedinečné motorky a ich tvorcovia.

Sú to mechanici, nadšenci štýlu a individualisti. Každá z ich motoriek je jedinečným umeleckým dielom. Úpravcovia experimentujú s farbami, tvarmi a materiálmi, vďaka čomu vytvárajú jedinečné motorky. Ich rukopis, ktorý zanechávajú na strojoch R nineT, rozbúcha srdce každého fanúšika úpravy motoriek. Na nasledujúcich stránkach vám ukážeme niekoľko z týchto upravených motoriek a porozprávame vám príbehy ich vzniku.

DA#4

Diamond Atelier a K1X.

Diamond Atelier a K1X.

Takto to dopadne, keď spolupracujú úpravca motoriek a basketbalová značka: vytvoria upravený R nineT, ktorý spôsobuje rozruch na scéne motoriek typu "café racer". Dielňa na úpravu motoriek Diamond Atelier a basketbalová značka K1X pochádzajú z Mníchova, takže bolo od začiatku jasné, že ako základ pre DA#4 bude slúžiť práve model od BMW.

Zvolili si úplne nový model R nineT, ktorý dielňa Diamond Atelier upravila podľa predstáv K1X na agresívnu motorku s nízkym posedom, odkazujúcu na nadchádzajúcu kolekciu jeseň/zima tejto značky. Logá sú vyrobené zo striebra a boli ozdobené pravým diamantom v štýle Diamond Atelier. Ďalšími výraznými prvkami sú prívod vzduchu prechádzajúci cez ručne vyrobenú palivovú nádrž a prepracovaná špičková elektronika. Komponenty vyrobené pomocou CNC strojov, ako napríklad horné okuliare vidlice alebo kryt alternátora ozdobený ikonickým listom K1X kompletizujú toto majstrovské dielo.

Úplne nový stroj DA#4 bude odprezentovaný na podujatí Glemseck 101, kde sa zúčastní na pretekoch Essenza na 1/8 míle.

+ Čítaj viac

Projekt úpravy R nineT

Shiro Nakajima, Hideya Togashi, Go Takamine a Kaichiroh Kurosu – títo štyria úpravcovia sa dali dokopy pre CUSTOM BUILDERS PROJECT. Pomocou množstva zábavy, kreativity a remeselnej zručnosti premenili štyri stroje R nineT na absolútne jedinečné exempláre.
+ Čítaj viac
Prejdi k projektu external-link-arrow-slim

Čistá radosť z jazdy od roku 1923

BMW Motorrad už viac ako 90 rokov neustále nastavuje nové štandardy v oblasti umenia tvorby motoriek. Táto neustála snaha o inovácie skombinovaná s jedinečným charakterom motoriek BMW už roky inšpiruje fanúšikov na celom svete. Ich upravené boxery stelesňujú individualitu, kvalitu a bohatú tradíciu značky BMW Motorrad – BMW Motorrad Heritage.

+ Čítaj viac

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner