Mechanici & nadšenci stýlu.

Umelecké remeslo úpravy motoriek.

"PURE" jazdci sú individualisti. Motorky vyjadrujú ich individualitu. Sú sofistikovaní a expresívni, podobne ako motorky, na ktorých jazdia. Nie veľa ľudí sa odváži k vytvoreniu upravenej motorky. No tí, ktorí tak urobia, sú poháňaní čistou vášňou a sny svojich zákazníkov premieňajú na skutočné ikony. Stále viac renomovaných dielní na úpravu motoriek premieňa staré dvojventilové stroje BMW na jedinečné umelecké diela. Tu vám ponúkame zopár z nich a postupne budeme pridávať ďalšie. V budúcnosti sa môže aj model nineT stať novým základom pre úpravy.

Blitz Motorcycles.

Blitz Motorcycles.

Francúzska dielňa na úpravu motoriek Blitz odprezentovala tretiu prestavbu modelu BMW R nineT na legendárnom festivale Wheels & Waves v meste Biarritz - ide o interpretáciu, ktorá je plne v súlade s tradíciou amerických pretekárskych motoriek typu "flat track".

Francúzsky minimalizmus skombinovaný s výkonom a šarmom. Na prvý pohľad sa zdá, akoby táto prestavba nineT od Blitz bola vytvorená z veľkého tmavočierneho odliatku. Tvar mohutnej a predĺženej vlastnoručne vyrobenej palivovej nádrže plynulo prechádza k jednomiestnemu sedadlu a skrátenej zadnej časti s integrovaným LED pásikom. Z prednej časti bolo takisto odstránené takmer všetko a vypína sa na nej len žiarovo biela tabuľka so štartovacím číslom.

Zvuk vychádzajúci z takisto načierno nalakovaného zadného tlmiča výfuku Akrapovič s otvoreným nasávacím potrubím necháva tušiť, koľko zábavy pri jazde táto jedinečná interpretácia modelu nineT ponúka.

+ Čítaj viac

Projekt úpravy R nineT

Projekt úpravy R nineT

Shiro Nakajima, Hideya Togashi, Go Takamine a Kaichiroh Kurosu – tieto štyri mená reprezentujú prakticky celú scénu úprav motoriek BMW v Japonsku. Pre CUSTOM BUILDERS PROJECT dali svoje dohromady a spoločne pomocou zmyslu pre zábavu, kreativity a remeselnej zručnosti premenili štyri stroje R nineT na úplne jedinečné exempláre.

+ Čítaj viac

Úpravy na švajčiarsky spôsob.

Úpravy na švajčiarsky spôsob.

VTR Customs je dielňou na úpravu motoriek, ktorú prevádzkuje dlhoročný predajca motoriek od BMW Motorrad Stucki 2 Rad na Zürišskom jazere vo Švajčiarsku. Pred touto nádhernou kulisou prináša majiteľ a riaditeľ Daniel Weidmann, prezývaný Dani, upravené motorky so srdcom a dušou na švajčiarske cesty a do celého sveta.

VTR Customs konštruuje prevažne ikonické stroje BMW a upravené motorky R nineT, ale premieňa aj iné klasické modely na stroje typu "scrambler", "cafe racer" a "brat style".

+ Čítaj viac

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner