Rozhovor o rally.

Interview s Hubertom Auriolom.

Déjà-vu: Hubert Auriol sa vracia na miesta svojich najväčších úspechov. Aké to bolo, keď ste sa počas jázd z Paríža do Dakaru stali slávnym a mali ste veľký vplyv na nasledujúcu generáciu motorkárov? A aké spomienky v ňom vyvoláva pohľad na R nineT Urban G/S? O týchto témach hovorí Hubert s motocyklovou nadšenkyňou Joy Lewisovou.

Dva svety.

Dva svety.

Paríž a Dakar oddeľuje 10 000 kilometrov, púšť, teplotné rozdiely vyššie ako 30 stupňov a nespočetné prekážky. Hubert Auriol hovorí o dvoch svetoch, ktoré len ťažko môžu byť rozdielnejšie.

+ Čítaj viac

Parížsky štýl.

Parížsky štýl.

Joy Lewisová je fascinovaná objavovaním Hubertovho domovského mesta na svojej motorke Urban G/S a odhaľovaním elegantného štýlu Parížanov. "Tunajší ľudia sa naozaj dobre oblečení. Aj motorkári majú jednoducho svoj štýl", hovorí. V prvom rade Hubert Auriol, ktorý počas Rally Paríž-Dakar skombinoval svoj parížsky štýl s farbami BMW Motorsport.

+ Čítaj viac

Inšpirácia.

Inšpirácia.

Rally Paríž-Dakar zmenila imidž motorkárov. Hubert bol jedným z moderným hrdinov, ktorý stelesňovali úplne nový životný štýl. Nečakal však, že dobrodružstvo Paríž-Dakar bude takou inšpiráciou pre také množstvo ľudí a až dodnes aj pre motorky, ako napríklad R nineT Urban G/S.

+ Čítaj viac
Nikdy som si nemyslel, že Paríž-Dakar sa stane životným štýlom a inšpiruje tak veľa ľudí a motoriek, ako napríklad novú Urban G/S. “

Hubert Auriol

Viac príbehov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner