BMW S 1000 R Custom.

Predstavuje BMW Motorrad a Orlando Bloom.

Mníchov/Los Angeles: Mnohí ľudia poznajú Orlanda Blooma ako úspešného herca. A očakávajú všetok ten lesk, ktorý patrí k hviezde z Hollywoodu. Avšak len málo ľudí vie o jeho inej veľkej vášni: motorkách. Orlando Bloom ako dlhoročný fanúšik motoriek BMW vlastní a používa niekoľko modelov BMW, vrátane niekoľkých starých klasík.

Pri jazde na motorke som neskutočne sústredený. Je to ako meditácia.

Orlando Bloom

Vízia Orlanda Blooma.

Vízia Orlanda Blooma.

Pre svoj vlastný projekt úpravy motorky si špeciálne vybral BMW S 1000 R. Bloom chcel, aby jeho upravená motorka v sebe kombinovala minimalistickú a technickú dômyselnosť so silnou emóciou. Pre túto úlohu pripadal do úvahy len jeden človek: Michael "Woolie" Woolaway, šéf známej dielne na úpravu motoriek Deus Ex Machina v kalifornskom Venice a blízky priateľ Orlanda Blooma. Jeho úlohou bolo premeniť víziu Orlanda Blooma o BMW S 1000 R na realitu.

+ Čítaj viac

Jedinečná a vhodná pre filmové plátno.

Jedinečná a vhodná pre filmové plátno.

Výsledok spolupráce: BMW S 1000 R Custom. Strhujúci výtvor. S 1000 R Custom a Orlando Bloom absolvovali svoju prvú testovaciu jazdu v Malibu Hills počas natáčania "4CYL" od Arthura de Kersausona a Clementa Beauvaisa v spolupráci s BMW Motorrad.

+ Čítaj viac

S 1000 R

Roadster

Zisti viac
Viac príbehov, ktoré by vás mohli zaujímať.
Vhodné motocykle.
spinner