BMW S 1000 R Custom.

Predstavuje BMW Motorrad a Orlando Bloom.

Mníchov/Los Angeles: Mnohí ľudia poznajú Orlanda Blooma ako úspešného herca. A očakávajú všetok ten lesk, ktorý patrí k hviezde z Hollywoodu. Avšak len málo ľudí vie o jeho inej veľkej vášni: motorkách. Orlando Bloom ako dlhoročný fanúšik motoriek BMW vlastní a používa niekoľko modelov BMW, vrátane niekoľkých starých klasík.

Pri jazde na motorke som neskutočne sústredený. Je to ako meditácia. “

Orlando Bloom

Vízia Orlanda Blooma.

Vízia Orlanda Blooma.

Pre svoj vlastný projekt úpravy motorky si špeciálne vybral BMW S 1000 R. Bloom chcel, aby jeho upravená motorka v sebe kombinovala minimalistickú a technickú dômyselnosť so silnou emóciou. Pre túto úlohu pripadal do úvahy len jeden človek: Michael "Woolie" Woolaway, šéf známej dielne na úpravu motoriek Deus Ex Machina v kalifornskom Venice a blízky priateľ Orlanda Blooma. Jeho úlohou bolo premeniť víziu Orlanda Blooma o BMW S 1000 R na realitu.

+ Čítaj viac

Jedinečná a vhodná pre filmové plátno.

Jedinečná a vhodná pre filmové plátno.

Výsledok spolupráce: BMW S 1000 R Custom. Strhujúci výtvor. S 1000 R Custom a Orlando Bloom absolvovali svoju prvú testovaciu jazdu v Malibu Hills počas natáčania "4CYL" od Arthura de Kersausona a Clementa Beauvaisa v spolupráci s BMW Motorrad.

+ Čítaj viac

Viac príbehov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner