Radosť z jazdy za scénou.

Video z natáčania Park ‘n’ Ride Challenge.

Natáčanie park ‘n’ ride challenge nebolo výzvou len pre G 310 R. Natáčanie trvalo dve noci, pričom bolo namontované nespočetné množstvo neónových trubíc, boli zničené mnohé longboardy, vznikli hodiny filmového materiálu a samozrejme boli vypité litre kávy. A za scénou bola rovnaká zábava. O to sa okrem iných staral Chris Northover so svojou stále dobrou náladou, hoci aj o 4 ráno.

Video z natáčania

Dobrá nálada.

Dobrá nálada.

Pomocou projektorov, dymu a svetiel sa normálny viacpodlažný parkovací dom premenil na mestský hotspot pre motorkárov a jazdcov na longboardoch. Po celý čas sa súčasne pracovalo na dvoch podlažiach. Nespočetné množstvo rúk usilovne montovalo a odmontovávalo, aby mohla byť vytvorená dokonalá scéna pre Park ‘n’ Ride Challenge. V momente, keď bola scéna pripravená, zaznelo „Akcia“.

+ Čítaj viac

Sarah, Gutovi, Chrisovi a Sebastianovi to nebolo treba hovoriť dvakrát. Pretože keď kaskadéri a svetoví a európski majstri v jazde na longboarde pridajú plyn, akcia je zaručená. Aj prestávky boli plne využité pre maximálnu radosť z jazdy. Guto a Sebastian sa pritom pomocou malých lekcií longboardingu starali o to, aby sa popri natáčaní aj trochu športovalo. Sarah počas zahrievania ohromovala jazdou na zadnom kolese a zabrzdeniami do zdvihnutia zadného kolesa.

Akcia po dvoch nociach skončila a radosť z jazdy bola nakrútená. Výsledok si môžeš pozrieť tu:

+ Čítaj viac
Hneď od začiatku bolo jasné, že nás čaká dobrá zábava. “

Sarah Lezitová

Kaskadér

Intenzívna radosť z jazdy

Park ‘n’ Ride Challenge.

Presun na ďalšie podlažie s G 310 R.

Zisti viac

Viac príbehov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Tie správne motorky.

spinner