Najdôležitejšie funkcie aplikácie Rever.

Kompaktná aplikácia s veľkým dopadom: ovládanie aplikácie REVER je hračka. Používateľovi stačí vykonať niekoľko rýchlych pohybov, aby mohol zaznamenať svoju jazdu a podeliť sa o ňu v rámci komunity. Aplikácia je vybavená mnohými užitočnými funkciami 

ZÁKLADNÁ VERZIA

Zaznamenávanie a pridávanie fotiek.

Základ aplikácie tvorí zaznamenávanie. Ovládanie tejto funkcie je hračka. Stačí stlačiť tlačidlo štart a aplikácia začne zaznamenávať tvoju jazdu. Počas jazdy sa sleduje trvanie, vzdialenosť, rýchlosť a priemerná rýchlosť a vytvorí sa výškový profil. Po ukončení jazdy sa dáta uložia v aplikácii. Po jazde môžeš pridať fotky, ktoré si počas cesty urobil. V tvojom zázname sa zobrazia presne tam, kde si ich urobil.

+ Čítaj viac
Prečo REVER? Pretože táto aplikácia je dobrým nástrojom na informovanie komunity o nových trasách alebo naopak, na ich objavovanie. “

Justin Bradshaw

Zdieľanie s komunitou.

Ty rozhoduješ, či svoju jazdu zverejníš a podelíš sa o ňu s celou komunitou REVER alebo ju budeš zdieľať len s priateľmi. Súčasne môžeš objavovať trasy tvojich priateľov a nechať sa nimi inšpirovať, komentovať ich alebo im dať "Like". A: povedz komunite, na akej motorke si tvoje cesty absolvoval. V podmenu "Moja garáž" si môžeš nastaviť popisy tvojich motoriek.  

+ Čítaj viac

Výzva čaká na teba.

Zaznamenávanie, zbieranie kilometrov a vyhrávanie. Presne o to ide v rôznych výzvach, ktorých sa môže pomocou aplikácie zúčastniť. Už samotné názvy ako celoročná výzva, jazdec na dlhé trate a svetová výzva napovedajú, o čo v jednotlivých výzvach ide. Čakajú na teba prekvapenia od REVER a spolupracujúcich partnerov.  

+ Čítaj viac
Nezáleží na tom, či sa nachádzaš v Nemecku alebo Peru; s aplikáciou REVER vždy nájdeš niekoľko veľmi zaujímavých trás. “

Mark Roebke

PRÉMIOVÁ VERZIA

Vyhľadanie priateľov.

Prémiová verzia (59,99 USD ročne) ponúka ešte viac skvelých funkcií. S funkciou skupinovej jazdy môžeš na svojom telefóne vidieť priateľov a nájsť ich, ak sa zo skupiny stratia. 

+ Čítaj viac

Istota je istota.

Všetci sú šťastní, keď sa vrátiš domov z krátkeho alebo dlhého výletu. Informuj tých, ktorým na tebe záleží. Keď začneš alebo skončíš jazdu, aplikácia automaticky odošle SMS správu vybraným ľuďom. Prenesená môže byť aj tvoja GPS poloha. 
 

+ Čítaj viac

Hodnotenia ciest.

V USA a niektorých častiach Nemecka sú najlepšie úseky ciest ohodnotené pomocou farebného kódu. "To poskytuje iným jazdcom cenné informácie – nezávisle od toho, či plánuješ jednodňový alebo víkendový výlet", hovorí Mark Roebke.  

+ Čítaj viac

Používanie offline máp.

V prémiovej verzii si môžeš stiahnuť mapy pre každý kontinent a použiť ich v režime offline pre navigáciu počas tvojej cesty. Na stránke rever.co je navyše k dispozícii aj plánovací nástroj, ktorý môžeš použiť. Dáta môžeš vo formáte GPX nahrať aj do tvojho štandardného navigačného systému. 

+ Čítaj viac

Viac príbehov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner