Social testride.

Zažite všetky výnimočné momenty.

5 miest, 5 skútrov C evolution, 25 elektrických jazdcov, 25 perspektív – nespočetné množstvo otázok, nádherné výhľady a nové dojmy. Alebo úplne jednoducho: #SocialTestride.

Amsterdam, Barcelona, Miláno, Mníchov, Paríž – hoci sa tieto mestá navzájom líšia, jedno majú všetky spoločné: musia sa vysporiadať s neustále sa zvyšujúcou premávkou a zachovať si pritom radosť zo života. A presne z tohto dôvodu boli zvolené ako destinácie pre BMW #SocialTestride. Pre cestu do novej éry mestskej mobility.

To najlepšie zo #SocialTestride. Všetky výnimočné momenty ako film.

Päť miest – metropoly so svojskou atmosférou.

Päť miest – metropoly so svojskou atmosférou.

Každé z piatich miest pre #SocialTestride má svoje špeciálne čaro. Zaži rozmanitú umeleckú scénu Amsterdamu, "savoir-vivre" v Paríži, dizajnérsku atmosféru Barcelony, skrášľovacie a kúpeľné miesta v Miláne a fascinujúcu tradíciu v Mníchove. C evolution sa pritom postará o plnú mobilitu, čistú radosť z jazdy a maximálny mestský zážitok. Skutočná mestská mobilita budúcnosti.

+ Čítaj viac

Cesta č. 1: Amsterdam.

Cesta č. 1: Amsterdam.

V meste kanálov sa staré majstrovstvo stretáva s mladou avantgardou. Masy turistov zaplavujú nespočetné úzky uličky mesta. Ideálny štart pre C evolution a #SocialTestride.

+ Čítaj viac

Cesta č. 2: Paríž

Cesta č. 2: Paríž

Mesto lásky a dobrého jedla. Ako sa tu účastníci mali? Naozaj sa zaľúbili do C evolution? A čo kulinárske lahôdky?

+ Čítaj viac

Cesta č. 3: Barcelona.

Cesta č. 3: Barcelona.

Od viac ako storočnej koncertnej haly až k modernému dizajnérskemu štúdiu jedného z účastníkov. Od pláže až ku kopcom: Barcelona toho naozaj ponúka veľa. Aj preto, že ľudia sú tu otvorení novým riešeniam mobility.

+ Čítaj viac

Cesta č. 4: Miláno.

Cesta č. 4: Miláno.

Na návšteve v meste návrhárov - Miláne. City najznámejšej nábytkovej show na svete a nesporne talianske hlavné mesto módy. A netreba zabúdať: Taliani, pre ktorých je skúter v podstate súčasť národnej identity. Preto môžeme s napätím očakávať, čo tu skútre C evolution zažijú.

+ Čítaj viac

Cesta č. 5: Mníchov.

Cesta č. 5: Mníchov.

Vitajte na domácej pôde BMW Motorrad. Čaká vás srdečné "Servus" v BMW Welt. Posledná jazda v rámci #SocialTestride odštartovala práve v tejto architektonicky skvostnej budove. V meste na rieke Isar je však človek už na výnimočné vozidlá a prototypy BMW zvyknutý. Vzbudí tu tak C evolution vôbec nejakú pozornosť?

+ Čítaj viac

Nový pohyb.

Rýchle tempo rastu svetových miest pred nás kladie stále nové výzvy: cesty sú čoraz plnšie, vzdialenosti čoraz dlhšie a nájsť parkovacie miesto je čoraz náročnejšie. S modelom C evolution s elektrickým pohonom spoločnosť BMW Motorrad už dnes poskytuje moderné riešenia mestskej mobility zajtrajška.
+ Čítaj viac
K modelu C evolution external-link-arrow-slim

Viac príbehov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner