Stále ďalej a ďalej.

Svet nemá žiadne obmedzenia.

Pobaľ si veci a vyraz na cestu do neznáma. Sme zvedaví a vieme, že dobrodružstvo čaká na každom rohu. Každý kilometer objavuje nepoznané, každá sekunda mení náš pohľad na svet a každý pohľad vrýva do našej pamäte obrázok. S každým zážitkom, priateľstvom a dobrodružstvom rastieme – to je #spiritofGS. Spoznaj ľudí, ktorí stoja za „duchom modelu GS“. Vyskúšaj si model GS na vlastnej koži alebo zaži akciu s modelom GS v rámci Zážitku z modelu GS. A pre všetkých tých, ktorí sú práve uprostred dobrodružstva: povedzte nám o ňom a zdieľajte ho spolu so značkou #spiritofGS.

Jazdíme na motocykloch GS

Nechceme len jazdu na motocykli. Ide o spôsob života, prístup zakorenený kdesi hlboko v našich hlavách. Cestovať vo svete modelu GS znamená byť priekopníkom a stať sa súčasťou komunity GS. Duch #spiritofGS nás víta všade na svete, ponúka tie najlepšie tipy na trasy, podáva pomocnú ruku, pozýva ochutnať nové jedlá a zažiť nové priateľstvá.

+ Čítaj viac

Fascinujúce obrázky. Nerozpovedané príbehy. Stojíme tvárou v tvár s doteraz nevideným alebo sa zrazu pozeráme na známe veci novým pohľadom. Pre každého z nás znamená GS niečo iné. Podeľ sa s nami o svoj pohľad naň. Povedz nám svoje príbehy a ukáž nám svoje fotografie. Staň sa súčasťou komunity GS na #spiritofGS

+ Čítaj viac

Dobrodružstvo začína na tvojom prahu

Mongolsko volá.

Mongolsko volá.

Objav svet. Spoznaj neznáme. Nadviaž dlhotrvajúce priateľstvá. A pusti sa na svojom GS do akejkoľvek výzvy. Medzinárodná GS Trophy je motocyklistické dobrodružstvo, ktoré ti položí svet k nohám. Tímy z celého sveta bojujú v intenzívnych každodenných etapách a zažívajú mnoho špeciálnych výziev.

+ Čítaj viac

Si pripravený na #spiritofGS?

Si pripravený na #spiritofGS?

Po GS Trophy prichádza príprava na nasledujúce podujatie GS Trophy: v roku 2017 sa uskutočnia kvalifikácie podujatia GS Trophy v jednotlivých krajinách. Neobjavené svety. Cudzie kultúry. Nové priateľstvá. Svet zážitkov. Chceš vstúpiť na neznáme územie v mene svojej krajiny? Chceš zo seba vydať všetko a získať na oplátku kopec zážitkov a skúseností? Máš tímového ducha a si túžiš po dobrodružstve? Potom sa prihlás do kvalifikácie GS Trophy vo svojej krajine a dokáž, že aj ty v sebe nosíš ducha GS.

+ Čítaj viac

Legendy GS

Skok do dobrodružstva.

GS legendy idú ďalej.

Je to ikona. Predchodca. Pionier. Žiadny iný motocykel nepodporuje skok do dobrodružstva tak spoľahlivo ako BMW GS. Rovnako ako motocykle aj ich tvorcovia sú skutočnými legendami. Sú to otcovia GS. Mnohí vodiči prežili vďaka nim nezabudnuteľné príbehy. Voláme to „Duša pre GS“.

Čítaj viac

Dobrodružstvo je zaručené.

Žiadny iný motocykel neponúka toľko dobrodružstva ako práve model GS. Modely GS už od roku 1980 brázdia cestičky cez púšť Gobi, thajský dažďový prales alebo zatáčajúce sa horské priechody – ich jediným cieľom je dobrodružstvo. A bez ohľadu na to, ktoré dobrodružstvo máš naplánované, GS ťa ním prevedie.

O modeli F 850 GS

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner