Zaži ducha modelu GS na vlastnej koži.

Dobrodružstvo pre každého.

Chceme cestovať okolo celého sveta alebo len jednoducho okúsiť dobrodružstvo. Chceme sa zlepšiť alebo jednoducho vyraziť na niekoľkodňovú cestu. Alebo len chceme jazdiť na modeli GS tu a teraz. Dobrodružstvo nepozná hranice. Dobrodružstvo nerobí rozdiely. Každý môže zažiť dobrodružstvo. Pretože GS je všade a pre každého.

Zaži GS zblízka

Cesty s GS – na cestách po celom svete.

Cesty s GS – na cestách po celom svete.

Chceš spoznať najlepšie cestičky a trasy na Zemi? Ak áno, existuje globálna sieť certifikovaných cestovných partnerov od spoločnosti BMW Motorrad. Každú cestu vedú vyškolení partneri a inštruktori, ktorí profesionálne dohliadajú na dobrodružstvá na motocykloch. Základná, pokročilá úroveň alebo úroveň expert – máme ten správny zájazd pre každého, aby sme zaistili, že sa z cesty bez pochýb stane nezabudnuteľné dobrodružstvo.

+ Čítaj viac

Prenájom modelu GS – ponor sa do dobrodružstva tu a teraz.

Prenájom modelu GS – ponor sa do dobrodružstva tu a teraz.

Ak si sa ocitol na dovolenke a okolo seba vidíš samé nádherné zákruty a trasy pre motocykle a nemáš svoj vlastný GS, nevadí! Mať ducha GS je hračka. Mnoho poskytovateľov majú motocykle BMW Motorrad priamo v hoteloch. Stačí nasadnúť a vyraziť. S poistením a servisom. A vždy tie najnovšie modely. Ideálne, ak sa chceš ponoriť priamo do dobrodružstva tu a teraz.

+ Čítaj viac

Ponuky v jednotlivých krajinách – zaži dobrodružstvo priamo doma.

Ponuky v jednotlivých krajinách – zaži dobrodružstvo priamo doma.

Pokiaľ ide o jazdu na modeli GS, svet ti ponúka mnoho možností. Pre začiatočníkov aj expertov. V Európe, Ázii, Afrike a po celom svete. Krátke exkurzie alebo dlhé výlety. Všetky ponuky certifikovala spoločnosť BMW Motorrad a zabezpečujú ich vyškolení inštruktori. Poskytneme ti tých najlepších ľudí a tie najnovšie modely. Kamkoľvek ťa dobrodružstvo zavedie, nájdeš tam ducha modelu GS.

+ Čítaj viac

Lepšie a lepšie

Parky GS – lepšie a intenzívnejšie.

Parky GS – lepšie a intenzívnejšie.

Tento stroj to dokáže. A teraz aj ty. Tréningy pre jednotlivcov v niektorom z parkov alebo centier. Od vyškolených partnerov a inštruktorov. Je jedno, či si nováčik alebo vetrom ošľahaný profesionál, toto je tvoja šanca zažiť ducha modelu GS. Každým tréningom sa zlepšuješ. A dobrodružstvo bude o to intenzívnejšie. Zabezpečíme ti všetko, čo potrebuješ!

+ Čítaj viac

Tréning GS – vitaj vo svete dobrodružnej jazdy.

Tréning GS – vitaj vo svete dobrodružnej jazdy.

V duchu modelu GS ti ukážeme, ako správne jazdiť na modeli GS. V tom najvyššom štandarde a na rôznych úrovniach. Špeciálny tréning ťa pripraví na ďalšiu cestu a zaistí bezpečnosť pri riadení motocykla – na nespevnených povrchoch, na šikmých svahoch, zablatených chodníčkoch, lesných chodníčkoch plných koreňov stromov, úzkych prašných cestičkách, v brázdach a malých stúpaniach a klesaniach, ktoré však nemožno podceniť. Spoznáš telo aj dušu základných techník jazdy v teréne – viac než len samotné základné techniky.

+ Čítaj viac

Seminár o cestách – základy dobrodružstva.

Seminár o cestách – základy dobrodružstva.

Užívaj si obrovskú slobodu a objavuj neznáme kraje s modelom GS. Unikni zo svojej každodennej reality, hoď všetko za hlavu, vyčisti si hlavu a jednoducho si užívaj. Nemusí to byť vždy cesta okolo sveta, prísľub dobrodružstva skrýva aj skvelý víkendový výlet. Semináre o cestách ťa naučia, ako jazdiť bezpečne v teréne s plne naloženými motocyklami a ako prekonávať potenciálne poruchy na ceste. Všetko, čo potrebuješ na cestách, zároveň tvorí základ dobrodružných výletov.

+ Čítaj viac

Medzinárodná súťaž GS Trophy

Spoločne v prachu, na blate a štrku.

Spoločne v prachu, na blate a štrku.

S motocyklami cez rozbité mosty. S modelom GS cez rieky. Výmena pneumatík v časovej tiesni. Medzinárodná súťaž GS Trophy je Ligou majstrov pre jazdcov na modeloch GS, ktorá brutálne overí schopnosti muža a jeho stroja.

+ Čítaj viac

Už od roku 2008 tímy z celého sveta sedem dní vkuse bojujú v nepokoriteľnom teréne a proti sebe v rámci týchto výnimočných výziev. Vyžaduje si to nervy z ocele, skutočné majstrovstvo jazdy. A predovšetkým tímového ducha. A tak sa to začína. Nezabudnuteľné dobrodružstvo na celý život.

+ Čítaj viac

Len pre silné povahy.

Len pre silné povahy.

Počas medzinárodnej súťaže GS Trophy 2016 niečo chýbalo. 19 tímov prekonalo džungle, dažďové pralesy, rieky a priehrady priamo v srdci severného Thajska. Počas siedmich dní profesionálni jazdci prekonali celkovú vzdialenosť 1400 kilometrov a zdolali 19 výnimočných prekážok na modeloch R 1200 GS. Ich neželanými spoločníkmi na ceste boli vysoké teploty a vlhkosť, ktoré zo súťaže v juhovýchodnej Ázii urobili najhorúcejšie podujatie v histórii medzinárodnej súťaže GS Trophy.

+ Čítaj viac

Tvoja príležitosť stať sa legendou GS.

Tvoja príležitosť stať sa legendou GS.

Signál štartu kvalifikácie už zaznel. V každej krajine sú hlavným bodom programu testovacie dni plné vzrušenia a adrenalínu. Využi príležitosť dostať sa do finále medzinárodnej súťaže GS Trophy v jednom z podujatí kvalifikácie. Hľadajú sa zručnosti jazdy, agilnosť, fyzická pripravenosť, tímové zručnosti a kumšt.

Začni odberať novinky a maj vždy aktuálne informácie.

+ Čítaj viac

Dobrodružstvo je zaručené.

Žiadny iný motocykel neponúka toľko dobrodružstva ako práve model GS. Modely GS už od roku 1980 brázdia cestičky cez púšť Gobi, thajský dažďový prales alebo zatáčajúce sa horské priechody – ich jediným cieľom je dobrodružstvo. A bez ohľadu na to, ktoré dobrodružstvo máš naplánované, GS ťa ním prevedie.

O modeli F 750 GS

Viac príbehov, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Vhodné motocykle.

spinner