Fast Start 2023

Zabezpeč si svoju ponuku

Si pripravený na nový motocykel?

Si pripravený na nový motocykel, ktorý bude zahŕňať jazdy bez starostí? Zakúp si svoj vysnívaný model od BMW Motorrad v časovom rozmedzí od 1.1.2023 do 28.2.2023 a získaj bezplatné predĺženie záruky zo štandarnej doby 3-ročnej záruky na 5-ročnú! Táto ponuka znamená to, že sa zbavíš nákladov na opravu defektov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov na ďalšie dva roky, a to bezplatne. Vychutnávaj si jazdu na svojom novom motocykli bez starostí a naplno!

Balík predĺženia záruky BMW Motorrad:

Vo všeobecnosti tento balíček obsahuje voliteľnú predĺženú záruku až na štyri alebo päť rokov vrátane opráv s použitím originálnych dielov BMW Motorrad. 

  • Oprava technických opráv na novom BMW motocykli (bez limitu najazdených kilometrov)
  • Najvyššia kvalita s rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami našich technikov
  • Udržiavanie hodnoty motocykla
  • Platí u všetkých zúčastnených servisných partnerov BMW Motorrad po celom svete
  • Transferovateľné pre nového majiteľa

*Ponuka je platná iba na nákup v rozmedzí od 1.1.2023 do 28.2.2023.

+ Čítaj viac

BMW M

BMW M

Najvyššie štandardy – vyvinuté v motoristickom športe, testované na okruhu a osvedčené v pretekoch: To sú naše modely M. Stroje s nekompromisným dizajnom a technikou pre absolútny výkon. Skonštruovaný pre maximálny pôžitok z jazdy až po profesionálne nasadenie v pretekárskom športe.

+ Čítaj viac

SPORT

SPORT

Robíme športovcov bez kompromisov. To dokazuje sila a dynamika, ale aj perfektá ovládateľnosť našich modelov Sport. Čo nesmie chýbať pri vysokých nárokoch: dynamický dizajn, ktorý má výkon v DNA.

+ Čítaj viac

ROADSTER

ROADSTER

Robíme pravé Naked Bikes – nekompromisne a poctivo: výkonné, agilné a precízne motocykle. S krátkou prednou časťou, výraznou zadnou časťou a športovou ergonómiou orientovanou na predné koleso: pre maximálnu kontrolu.

+ Čítaj viac

HERITAGE

HERITAGE

Mnohí nazývajú bajky Retro, Vintage alebo Classic. My ich nazývame Heritage. Pretože už pohľad na ikonický dizajn a nezameniteľný boxer ukazuje: Ide o dizajn, o pocit z jazdy, o redukciu. O životný pocit. A kto chce ísť ešte ďalej: Naše modely Heritage sú dokonalým základom na prispôsobenie.

+ Čítaj viac

TOUR

TOUR

Vyrábame viac ako len motocykle na dlhé cesty. Vyrábame Tourer s výkonnými šesťvalcovými a boxerovými pohonmi. Skutočné cestovné motocykle, ktoré vďaka svojmu luxusu a bezpečnosti splnia všetky želania. Práve také motocykle, ktoré na každom kilometri poskytujú ešte omnoho viac, ako očakávate.

+ Čítaj viac

ADVENTURE

ADVENTURE

S našimi enduro a cestovnými enduro objavujte ďaleký svet a budete dokonale vystrojený sa pre každú klímu a eventualitu. Alebo si chcete na asfalte vychutnať každý kilometer a každú zákrutu dynamicky a napriek tomu komfortne. Nezáleží na tom, či GS alebo XR: Vyrábame bajky Adventure pre všetky výzvy a životné situácie. Vždy s výrazným dizajnom, komfortnou ergonómiou a dokonalým ovládaním.

+ Čítaj viac

URBAN MOBILITY

URBAN MOBILITY

Od elektrických a motorových skútrov až po víziu budúcnosti: vyrábame skútre a priekopnícke vozidlá, ktoré nám umožnia zažiť mesto nanovo. Progresívny dizajn, agilné pohony a premyslené riešenia prinášajú viac zábavy a komfortu do každodenného života v meste.

+ Čítaj viac

Preskúmaj BMW MOTORRAD

spinner