Originálne brzdové kotúče BMW Motorrad.

Originálne brzdové kotúče BMW Motorrad.

Či už jazdíš po meste, cez horské priechody alebo na pretekárskej dráhe, tvoje brzdy musia vždy fungovať. Dokonale. Aj v náročných podmienkach. Preto na našich brzdových kotúčoch vykonávame najnáročnejšie skúšky. Aby sa dosiahla najdlhšia životnosť a najkratšia brzdná dráha.

+ Čítaj viac

Originálne olejové filtre BMW Motorrad.

Originálne olejové filtre BMW Motorrad.

Tvoj motor je perfekcionista. Preto by si mu mal dávať nielen tie najlepšie oleje, ale aj tie najlepšie filtre, ktoré boli riadne otestované a dokonale prispôsobené tvojmu motocyklu. Naše filtre účinne odstraňujú zvyšky spaľovania, kovové úlomky a prachové častice. Na zaistenie stabilného tlaku oleja a úchvatný výkon. Mnoho kilometrov.

+ Čítaj viac

Pneumatiky BMW Motorrad.

Pneumatiky BMW Motorrad.

Bez ohľadu na to, či chceš prekonávať rýchlostné rekordy alebo jazdiť po celom svete, naši servisní odborníci vedia, ktoré pneumatiky sú pre teba najlepšie. Budú sa ti venovať, aby našli tú správnu kombináciu pre tvoj motocykel. Priprav sa na optimálne riadenie a dokonalú trakciu. A zdolaj každú zákrutu rýchlejšie.

+ Čítaj viac

Originálne batérie BMW Motorrad.

Originálne batérie BMW Motorrad.

Rob si vždy po svojom. S motocyklom, ktorý ti je vždy k dispozícii po stlačení tlačidla. Naše batérie ti poskytujú presne takú spoľahlivosť, akú potrebuješ. Sú dokonale prispôsobené tvojmu motocyklu a nikdy ťa nenechajú v štichu ani v extrémnych podmienkach. Takto budeš vždy pripravený vyraziť na cestu. Bez ohľadu na to, kam máš namierené.

+ Čítaj viac

Originálne vzduchové filtre BMW Motorrad.

Originálne vzduchové filtre BMW Motorrad.

Aby motor poskytoval najlepší výkon, musí dýchať. Presne na to slúžia naše vzduchové filtre. Znižujú hluk pri nasávaní a tiež aj opotrebenie. Poskytni svojmu motoru presne ten druh vzduchu, aký potrebuje: čistý. Na zaistenie optimálnych vlastností.

+ Čítaj viac

Originálne zapaľovacie sviečky BMW Motorrad.

Originálne zapaľovacie sviečky BMW Motorrad.

Výkonnejšie a trvácnejšie ako kedykoľvek predtým: S našimi zapaľovacími sviečkami budeš vždy v bezpečí aj v extrémnych podmienkach. Nie je to žiadne prekvapenie, pretože počas procesu návrhu motocykla boli testované a boli mu presne prispôsobené. Na zaistenie optimálnych vlastností a maximálnej účinnosti. Na tvoju ďalšiu cestu. Bez ohľadu na to, kam máš namierené. Poď na to!

+ Čítaj viac

Webová stránka EPC pre zákazníkov BMW Motorrad

Katalóg elektronických súčiastok poskytuje komplexný prehľad všetkých dielov inštalovaných v tvojom motocykli BMW. Od najnovšieho modelu až po klasické motocykle BMW, kompletný zoznam všetkých dielov a príslušenstva od A po Z.

Jednoducho si vyber svoj model zadaním čísla alebo typu rámu, rovnako ako to robí vedúci servisnej dielne Motorrad, a potom prehľadávaj celý katalóg dielov, ktorý je štruktúrovaný podľa modulov.

Prihlás sa ako:
POUŽÍVATEĽ: eu333333
HESLO: bmwetk1

Poznámka:

Tento katalóg elektronických súčiastok slúži len na informačné účely. Náhradné diely pre tvoj motocykel získaš od autorizovaného predajcu BMW Motorrad.

+ Čítaj viac
Prejsť na webovú stránku EPC external-link-arrow-slim

Najbližší servisní partneri BMW.

S našou celosvetovou servisnou sieťou sme tu pre teba všade a kedykoľvek. Nájdi najbližšieho servisného partnera BMW a využi našu ponuku služieb.

Nájsť servisného partnera
spinner