F 700 GS

od 9150 €
od 85 €mesačne s financovaním 3asy Ride

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 4 575€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 84,87€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

The BMW F 700 GS.

Pocit z jazdy na GS, ktorý môže zakúsiť každý.

Bezstarostná motocyklová zábava pre každého: s modelom F 700 GS. Vďaka jej motoru s výkonom 55 kW (75 k) a mimoriadnym možnostiam ovládania je jazda na nej hračkou, a to v akomkoľvek teréne. Ponúka rôzne varianty sedadiel. Od minimálnych 765 mm s nízkou svetlosťou až po 860 mm s voliteľným Rallye sedlom. Ďalšou výhodou stroja je jeho nízka hmotnosť. Vďaka nej je ešte agilnejší. Nech už je nízka alebo vysoká, F 700 GS je ideálna všestranná enduro motorka pre skúsených jazdcov aj začiatočníkov.

Dizajn modelu F 700 GS

Vyber si svoj štýl.

F 700 GS si môžeš prispôsobiť podľa vlastných preferencií, s dvomi rôznymi základnými farbami a štýlom, ktorý zahŕňa farebný dizajn s ladiacim príslušenstvom.

Štýl Rallye

Štýl Rallye zvýrazňuje športový charakter spolu s chráničmi rúk.

Modrá metalíza Racing blue

Zdôrazni športový vzhľad svojho univerzálneho enduro motocykla s modrou metalízou Racing blue.

Matná sivá metalíza Singapore grey

S matnou sivou metalízou Singapore grey získa F 700 GS zvýraznenú mužnú a vyzretú osobnosť.

Dizajn vysokej kvality

Nový pozinkovaný chránič kolien výrazne zvyšuje vizuálnu príťažlivosť modelu F 700 GS. Oko upúta aj vysokokvalitný dizajn krytu zámku zapaľovania a krytu nádrže. A, samozrejme, detaily, ako je nový nápis modelu a nový dvojfarebný kryt sedadla, vytvárajú vzhľad, ktorý vyniká.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový radový motor

55
kW (75 k) pri 7 000 ot./min.
77
max. krútiaci moment v Nm pri 5 500 ot./min.
798
zdvihový objem v cm3
820
výška sedadla v mm
Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Bezstarostná enduro zábava z jazdy.

Bezstarostná enduro zábava z jazdy.

Extrémne hospodárny, vodou chladený dvojvalcový radový motor s výkonom 55 kW (75 hp) a krútiacim momentom 77 Nm pri 5500 ot./min. zapôsobí v teréne i v meste. Len tak letí a jazda na ňom je potešenie. Zároveň spĺňa aj požiadavky platnej emisnej normy Euro 4.

K dispozícii je tiež verzia so zníženým výkonom 35 kW (48 k). Zaisťuje držiteľom európskych vodičských preukazov vo veku do 25 rokov možnosť užívať si jazdu na skutočnom modeli GS.

+ Čítaj viac

Zakús zvuk modelu F 700 GS

Hlavné prvky modelu F 700 GS

Výrazná predná časť.
Chránič kolien s pozinkovaným vzhľadom
Multifunkčná prístrojová doska.
Veterný štít, tónovaný.
Atraktívne detaily.
Dvojkotúčová brzda.
Dvojfarebný kryt sedadla.
Zadné svetlo LED.

Viac technológií pre väčšiu bezpečnosť.

Viac technológií pre väčšiu bezpečnosť.

Vďaka elektronickému systému riadenia Ride-by-Wire môžeš ovládať zrýchľovanie a spomaľovanie jednoduchšie. Ovládanie plynu je fyzicky jednoduchšie, pretože motocykel nepoužíva mechanickú prevodovku. Bezpečnosť pri brzdení zaisťuje štandardný kompaktný a ľahký dvojkanálový systém ABS spoločnosti BMW Motorrad. Voliteľný systém ASC (automatická kontrola stability) ovláda a optimalizuje prenos výkonu a zabraňuje pretáčaniu zadného kolesa. Napríklad na mokrých povrchoch. Pri jazde v teréne možno oba systémy vypnúť alebo prispôsobiť požiadavkám podobných trás pomocou režimu jazdy Pro Enduro. Štandardne sú k dispozícii režimy jazdy v daždi a na ceste.

+ Čítaj viac

Výška podľa potrieb jazdca.

Výška podľa potrieb jazdca.

V snahe zaistiť každému jazdcovi čo najväčšiu zábavu počas jazdy na modeli F 700 GS sm pripravili celú škálu možností individuálne nastaviteľnej výšky sedadla. Existujú štyri typy sedadiel a možnosť s nízkym závesom. Znamená to celkom päť rôznych výšok sedadla v rozmedzí od 765 mm do 860 mm.

+ Čítaj viac

Viac osobitosti

Ako stvorený pre teba.

Ako zvyčajne je pre model F 700 GS k dispozícii široká ponuka vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. To znamená, že si môžeš vytvoriť svoje vlastné BMW.

Zistiť viac

Objav ducha GS

Stále ďalej a ďalej.

Svet nemá žiadne obmedzenia.

Príslušenstvo pre model F 700 GS

Správne oblečenie pre tvoje dobrodružstvo

Ostatné modely Adventure