Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 4 675€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 86,72€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW F 750 GS.

ZAČIATOK NIEČOHO NOVÉHO

Núti ťa každý deň naštartovať znova. Tvoje srdce bije v rytme BMW F 750 GS. Je tvojou vstupenkou do dobrodružstva. Pretože s týmto univerzálnym vyvážaným enduro strojom pokoríš všetky trasy bez ohľadu na povrch cesty a rozšíriš svoje obzory – pretože chceš viac. F 750 GS ti dáva väčší výkon, viac pohodlia, viac ducha GS. Pocíť silu motora s výraznou osobnosťou a užívaj si jednoduché riadenie modelu F 750 GS. Zatiaľ čo objavuješ svet vonku, máš motocykel pevne vo svojich rukách s automatickou kontrolou stability (ASC) a systémom ABS. A s bývalým voliteľným vybavením z výroby v podobe možností pripojenia ti 6,5-palcový TFT displej okrem iného ukazuje, na ktorej križovatke zabočiť, a kto ti volá. Jasne a stručne – bez toho, aby odvádzal tvoju pozornosť od cesty. Vstup do tvojho ďalšieho zážitku je – aj vďaka nízkej výške sedadla – jednoduchší než kedykoľvek predtým.  

DIZAJN MODELU F 750 GS

Vyber si svoj štýl.

Tu môžeš prispôsobiť F 750 GS tak, aby vyhovoval tvojim osobným preferenciám: môžeš si vybrať z bielej základnej farby Light white, metalízy

Biela farba Light White

Aj základná farba urobí z vášho motocyklu hviezdu.

Žltá metalíza Austin Yellow

F 750 GS vyzerá s pôsobivou metalízou ešte dynamickejšie.

Štýl Exclusive

Váš vzhľad je so štýlom Exclusive a v matnej metalíze elegantný a sebavedomý.

Skutočné korene modelu GS.

Je to zrejmé: Od štíhlej zadnej časti až po pútavú prednú palivovú nádrž až po horný predný blatník typický pre model GS, dizajnové prvky modelu F 750 GS hovoria jasnou rečou: tento motocykel má gény radu GS. Jeho pozdĺžna línia je nezameniteľná a originálna. Pri pohľade spredu upútajú najmä predné LED svetlomety – skutočná ikona medzi svetlami. A pozinkovaná mriežka chladiča so štýlom Exclusive zvýrazňuje vysokú kvalitu tohto univerzálneho stroja a zosobňuje ducha GS. Získať viac informácií  
+ Čítaj viac

DVOJVALCOVÝ RADOVÝ MOTOR

57
kW (77 HP) pri 7 500 ot./min.
83
max. uťahovací moment v Nm pri 6000 ot./min.
853
zdvihový objem v cm3
815
výška sedadla v mm
Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Nový dvojvalec na spustenie.

Pri naštartovaní modelu F 750 GS sa začína cesta do neznámych území. Živý radový dvojvalec ti vyčarí na tvári úsmev – s výkonom 57 kW (77 HP) prináša tento motor s novým dizajnom viac než dostačujúci výkon na zadné koleso – a zároveň uchováva spotrebu na nízkej úrovni (4,1 l na 100 km podľa WMTC).
Pre mladých jazdcov s oprávnením triedy A2: aj verzia so zníženým výkonom 35 W (48 HP) ti dáva pocit čistokrvného GS.

+ Čítaj viac

ZAKÚS ZVUK MODELU F 750 GS

Každý začiatok je ľahký.

Každý začiatok je ľahký.

Vďaka svižnému ovládaniu, vysokej miere pohodlia a možnostiam pre zníženú nápravu je tvoj vstup do sveta GS jednoduchší než kedykoľvek predtým. Na zaistenie toho, že sa ti bude sedieť perfektne, možno model F 750 GS prispôsobiť na rôzne výšky sedadla: od znížených 770 mm až po 830 mm. Navyše: Uvoľnená, no napriek tomu aktívna pozícia sedadla a nastaviteľná podpora ergonómie podporujú tvoju aktívnu bezpečnosť a vytvára z jazdca a jeho motocykla jednu jednotku – pre pohodlné cestovanie.  

+ Čítaj viac

HLAVNÉ PRVKY MODELU F 750 GS

Nová koncepcia motora.
F 750 GS
Kostra a odpruženie.
F 750 GS
Sila pripojenia.
F 750 GS
Palubný počítač.
F 750 GS
ASC ako štandard, režimy jazdy.
F 750 GS
Možnosti pripojenia s TFT displejom a viacúčelovým ovládačom (SA).
F 750 GS
Inteligentné tiesňové volanie (SA).
F 750 GS
Rozsiahla ponuka výbavy.
F 750 GS

Štýl Exclusive.

Štýl Exclusive.

Chceš ohúriť elegantným výkonom s modelom F 750 GS? Štýl Exclusive s matnou metalízou Stereo je potom pre teba ideálnou voľbou. S týmto štýlom určujú vzhľad modelu F 750 GS pozinkovaná mriežka chladiča s veľkou páskou GS a granitovo sivými ráfikmi dokonale. Čierna/sivá sedadlová lavica, dva chrániče rúk a strieborné eloxované riadidlá sú len ukážkou vkusného vzhľadu.  

+ Čítaj viac

Elegantný štart.

Elegantný štart.

BMW F 750 GS ťa posúva vpred inteligentne – s možnosťami pripojenia: môžeš pripojiť svoj smartfón k modelu F 750 GS pomocou rozhrania Bluetooth a ovládať širokú ponuku inovatívnych funkcií pomocou intuitívneho viacúčelového ovládača na riadidlách. Tie sa potom zobrazujú na 6,5-palcovom TFT displeji. Podrobná navigácia umožnená možnosťami pripojenia ukazuje cestu v pozoruhodne prehľadnej prezentácii priamo na displeji. Okrem toho: po pripojení ku komunikačnému systému BMW Motorrad je telefonovanie hračka – či už ide o prijímanie hovorov alebo ich uskutočňovanie. Pretože pripojením smartfónu k viacúčelovému ovládaču máš dokonca prístup k zoznamu kontaktov a kontakt môžeš dokonca vybrať. Vďaka komunikačnému systému máš dokonca prístup k hudbe v smartfóne a môžeš ju prehrávať počas jazdy. Vždy intuitívny a bez odpútavania pozornosti – zaisťuje, že sa budeš vždy sústrediť.  

+ Čítaj viac

Pohodlný zážitok z jazdy.

Pohodlný zážitok z jazdy.

Ponúka niečo pre každého: Tvoj F 750 ​​GS si môžeš prispôsobiť podľa svojich potrieb – k dispozícii je množstvo lavíc s rozličnými výškami sedadiel. K dispozícii je tiež nízke dvojité sedadlo a sedadlo Comfort. A ak to potrebuješ, motocykel môžeme znížiť aj tebe.

+ Čítaj viac

Viac hlavných prvkov modelu F 750 GS.

Zadné svetlo LED

Moderné zadné svetlo LED zvýrazňuje dynamický dizajn modelu BMW F 750 GS. V balíku výbavy ABS Pro sa mení na dynamické brzdové svetlo, ktoré ponúka ešte viac bezpečnosti.

 

Malý veterný štít

BMW F 750 GS je vybavený malým veterným štítom, vďaka ktorému poskytuje dostatočnú ochranu pred vetrom a počasím na všetkých tvojich cestách. Na požiadanie je možné pridať väčší veterný štít ako voliteľnú výbavu.  

 

Štandardný nosič batožiny

So štandardným nosičom batožiny si pripravený na každú situáciu: ponúka dostatok priestoru pre tašku alebo vak.  

Ženiem sa za vzrušením.

Isaaca Jonhstona poháňajú vpred zvedavosť a nadšenie.

Je sám sebe šéfom. Isaac Johnston pred rokmi vymenil svoju prácu v kancelárii za život rozprávača lifestylového fotografa. Dnes tento Američan z Montany žije pre neočakávané zážitky a zbožňuje vzrušujúce a inšpirujúce miesta. Mimoriadne príťažlivá je pre neho najmä príroda.   

Čítaj viac

Viac osobitosti

Pre tvoje potreby.

Úplne GS: Pre model F 750 GS je k dispozícii široká ponuka špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. Umožňujú ti prispôsobiť si motocykel tak, aby presne vyhovoval tvojim potrebám a požiadavkám.

Zistite viac

Príslušenstvo pre F 750 GS

Oblečenie vhodné na dobrodružstvo

Ďalšie modely Adventure

spinner