F 800 GS Adventure

od 12 400 €
od 115 € mesačne s financovaním 3asy Ride

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 6 200€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 115,02€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW F 800 GS Adventure.

Dobrodružstvo: bez hraníc.

Nezávisle na tom, kam a po akom teréne ideš, s BMW F 800 GS Adventure zvládneš každé dobrodružstvo. Toto cestovné enduro je ako stvorené pre skutočných svetobežníkov, pre ktorých nie je žiadny cieľ dosť ďaleko a ktorí dobývajú svet mimo všetkým známych a prejazdených ciest. F 800 GS Adventure: spoľahlivý a odolný spoločník na dobrodružstvá, ktoré nepoznajú hranice.

Dizajn modelu F 800 GS Adventure

Vyber si svoj štýl.

So štýlom Rallye môžeš zvýrazniť osobnosť svojho F 800 GS Adventure.

Štýl Rallye

Matná červená farba Racing Red zvýrazňuje dobrodružnú povahu a znalosť modelu F 800 GS Adventure jazdy v teréne.

Modrá metalíza Racing blue

Vďaka modrej metalíze Racing Blue získava F 800 GS Adventure neobmedzený športový náboj.

Osobnosť: jedinečná.

F 800 GS Adventure is je v každom detaile svetobežník – od vysokého veterného štítu až po kombinovanú konzolu nádrže a držiak kufra. Napriek pôsobivému bočnému lemovaniu a väčšej palivovej nádrži charakteristická bočná línia modelu F 800 GS jasne dáva najavo svoju príbuznosť na prvý pohľad. .Detaily, ako je pozinkovaný kryt chladiča s logom GS v novom maľovanom formáte alebo nápis GS na matnom veternom štíte tento vzhľad len zvýrazňujú Či už si vyberieš štandardnú nemetalickú sivú farbu Catalano alebo verziu štýlu Rallye v matnej červenej Racing Red: tento enduro motocykel dáva najavo, že je tu, aby ovládol svet.
+ Čítaj viac

Dvojvalcový radový motor

63
kW (85 HP) pri 7500 ot./min
222
maximálne zaťaženie v kg
24
objem palivovej nádrže v litroch
890
výška sedadla v mm
Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Výkon: bez kompromisov.

Výkon: bez kompromisov.

F 800 GS, poháňaný dynamickým paralelným dvojitým motorom s výkonom 63 kW (85 hp) nemá žiadny problém zanechať civilizáciu za sebou. S krútiacim momentom 83 Nm pri 6750 ot./min má tento enduro motocykel dostatočné rezervy, aby sa hravo vysporiadal s akýmikoľvek nástrahami jazdy v teréne – bez ohľadu na odľahlosť lokality. Systém Ride-by-Wire umožňuje jazdcovi ovládať plyn presnejšie. S objemom palivovej nádrže 24 l a spotrebou paliva 4,3 l na 100 kilometrov prejde vzdialenosti, ktoré by iné stroje prinútili vzdať sa.

+ Čítaj viac

Zakús, ako znie F 800 GS Adventure

Hlavné prvky modelu F 800 GS Adventure

Matný veterný štít.
Stredový kryt
Dvojtónové sedadlo.
Zadný tlmič
Prístrojová doska.
Atraktívne farby.
Bočné lemovanie nádrže.
Kryt zámku zapaľovania.

Ovládanie: bezpodmienečné.

Ovládanie: bezpodmienečné.

Od pieskových dún, horských priechodov až po brody riek. F 800 GS Adventure ovládne každú úlohu, ktorá sa mu postaví do cesty na jeho potulkách v diaľavách. V jeho jadre je rúrkový priestorový rám odolný voči deformácii vyrobený z ocele. Máš k dispozícii 230 mm zdvihu pružiny vpredu a 215 mm vzadu. K dispozícii sú nespočetné systémy, ktoré poskytujú elektronickú pomoc. ABS je samozrejme súčasťou ako štandardná výbava. Ako jazdec máš tiež v štandardnej výbave k dispozícii dva režimy Dážď a Cesta. Ešte viac pomoci získaš od doplnkových režimov jazdy Enduro a Enduro Pro. Pre každú situáciu počas jazdy a pre každý povrch máš to správne nastavenie a nastavenia ABC/ASC na dosah svojich prstov.

+ Čítaj viac
  • Klasický systém BMW Motorrad ABS je v tomto rade štandardnou výbavou. Bez ohľadu na to, či si nováčikom alebo skúseným jazdcom, vďaka tejto bezpečnostnej funkcii je brzdenie jednoduchšie a bezpečnejšie bez ohľadu, či brzdíš za mokre, v núdzových situáciách alebo keď idete so spolujazdcom a prepravujete batožinu. Systém je využiteľný v podstate za akýchkoľvek podmienok. Jazdec má teda možnosť kedykoľvek zvoliť optimálnu brzdnú dráhu bez toho, aby hrozil pád vplyvom zablokovania kolies. Na použitie v teréne možno systém ABS jednoducho vypnúť.
  • Voliteľná kontrola trakcie ASC (automatická kontrola stability) tiež zvyšuje úroveň bezpečnosti. V závislosti od podmienok na ceste obmedzuje krútiaci moment pohonu motora a tým výrazne zvyšuje aktívnu bezpečnosť počas jazdy v hraničných situáciách. Systém možno samozrejme vypnúť pre jazdu v teréne.
  • Prostredníctvom elektrického systému pridávania plynu sa teraz požiadavka jazdca posúva priamo od snímača z plynovej rukoväte ovládaniu motora a následne plynovému ventilu. Výsledkom je znova vylepšené možnosti ovládania a vlastnosti reakcie pre ešte väčšiu mieru kontroly.
  • Režim Dážď umožňuje mäkké reakcie plynu. Ovládanie systému ABS je nastavené na používanie na ceste a systém automatickej kontroly stability ASC je nastavený na použitie na ceste s nízkym koeficientom trenia. V režime Cesta sú reakcie plynu optimalizované, systém ABS nastavený na používanie na ceste pre vysoký koeficient trenia.

  • Režim Enduro charakterizujú mäkké reakcie plynu. Okrem toho vlastnosti riadenia systému ABS a systému automatickej kontroly stability ASC sú nastavené na jazdu v nenáročnom teréne s pneumatikami určenými na cestu. Ako oddaný terénny jazdec si môžeš zaobstarať režim Enduro Pro, ktorý ponúka optimalizované reakcie plynu s reguláciou systémov ABS a ASC nastavenou na používanie s pneumatikami určenými do terénu. Pre ešte lepšie ovládanie pri jazde v teréne. Navyše, ABS zadného kolesa možno v tomto režime deaktivovať, čo umožňuje bezchybné driftovanie pri brzdení.

Viac osobitosti

Špeciálne vybavenie a príslušenstvo.

Vďaka širokej škále špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad si môžeš prispôsobiť model F 800 GS Adventure tak, aby dokonale vyhovoval tvojim požiadavkám.

Zistite viac

Mierime vysoko s jazdkyňou Squash Falconer

Príslušenstvo pre model F 800 GS Adventure

Správne oblečenie pre tvoje dobrodružstvo

Ostatné modely Adventure