F 850 GS

od 11 850 €
od 110 € mesačne s financovaním od BMW Financial Services

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 5 925€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 109,92€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

BMW F 850 GS.

DOBRODRUŽSTVO V KRVI.

Žiješ pre výzvy. Kde to ostatní vzdajú, ty pokračuješ. Prekonávaš hranice. Prekážky premieňaš na možnosti. V žilách ti prúdi dobrodružstvo. V sedadle modelu F 850 GS poľahky ovládneš terénnu trať vďaka 21-palcovej prednej pneumatike. Dôležité je, že ťa vpred ženie tvoj prístup a zvedavosť – bez ohľadu na to, ako ďaleko chceš s modelom F 850 GS zájsť. A bez ohľadu na to, či vyrazíš do blata: s voliteľnou výbavou Connectivity z výroby máš prístup k navigácii, telefónu, médiám a údajom týkajúcim sa vozidla za každých okolností. Jasne a prehľadne na 6,5-palcovom TFT-displeji – bez odpútavania pozornosti. Máš tak viac času na to, čo je dôležité. A môžeš objavovať, čo sa skrýva za horizontom.  

DIZAJN MODELU F 850 GS

Vyber si svoj štýl.

Voľba je na tebe: so štýlom Exclusive je F 850 GS v matnej metalíze Pollux elegantným pútačom pozornosti. So štýlom Ralley v bielej farbe Light White, jednofarebnej červenej verzii Racing Red a modrej metalíze Lupin blue môžeš dodať motocyklu ešte športovejší ráz. Alebo sa môžeš rozhodnúť pre F 850 GS v jednofarebnej, základnej červenej farbe Racing red.

Štýl Rallye

Takto vyzerajú športové odtiene modelu F 850 GS: štýl Ralley prináša jednofarebnú bielu verziu Lightwhite, jednofarebnú červenú verziu Racing Red a modrú metalízu Lupin blue. Zlaté eloxované ráfiky tiež zvýrazňujú dynamiku.

Nemetalízová červená verzia Racing red

Neodolateľne krásny a nikdy nenudí:

Štýl Exclusive

Jasný prípad vášne: štýl Exclusive dáva motocyklu extrémne elegantný vzhľad vďaka matnej metalíze Pollux.

Ešte viac v štýle GS.

Výrazný vzhľad: ty a tvoj F 850 GS s charakteristickou pozdĺžnou líniou. Pokiaľ ide o dizajn, zmysel pre dobrodružstvo cítiť na každom povrchu, v každom zákutí a línii motocykla. Dizajnové prvky, od zadnej časti, prednej palivovej nádrže až po typické svetlomety radu GS, ktorých denné svietenie pripomínajú naklonenú vidlicovú ladičku a sú k dispozícii ako voliteľné vybavenie, sú prispôsobené pre jazdu v teréne, zatiaľ čo ty si pripravený na jedinečné cesty od hlavy až po päty. Pozinkovaná mriežka chladiča pre štýly Rallye a Exclusive ti dávajú skvelý vzhľad na ceste aj mimo nej.

+ Čítaj viac

DVOJVALCOVÝ RADOVÝ MOTOR

70
kW (95 hp) pri 8250 ot./min
92
max. uťahovací moment v Nm pri 6500 ot./min.
853
zdvihový objem v cm3
860
výška sedadla v mm
Vodou chladený dvojvalcový štvortaktný motor

Vnútorný pohon.

Vnútorný pohon.

Poháňa ťa zvedavosť a smäd po objavoch. Dvojvalcový radový motor s výkonom 70 kW (95 HP) ťa podporuje v každej činnosti – jeho silnými stránkami sú vysoký krútiaci moment a čiperná povaha. Silný zvuk motora robí dojem a zároveň pracuje úsporne a poskytuje pôsobivý výkon za každých okolností. Objav neznáme s modelom F 850 GS!  

+ Čítaj viac

ZAKÚS ZVUK MODELU F 850 GS

Vo svojom živle.

Vo svojom živle.

Tvoja myseľ je slobodná, pohľad upieraš na cestu pred seba. Takmer inštinktívne odbočuješ, radíš a brzdíš motocykel F 850 GS – nereprodukovateľné ovládanie: si vo svojom živle a plne sa sústredíš na dobrodružstvo. A vďaka ergonómii typickej pre modelový rad GS jazdíš vzpriamene a sebavedomo, čo znamená, že chceš vždy pokračovať.  

+ Čítaj viac

Hlavné prvky modelu F 850 GS

Nová koncepcia motora.
F 850 GS
Kostra a odpruženie.
F 850 GS
Sila pripojenia.
F 850 GS
Palubný počítač.
F 850 GS
Systém ASC ako štandard, režimy jazdy.
F 850 GS
Možnosti pripojenia s TFT displejom a viacúčelovým ovládačom (SA).
F 850 GS
Hliníkové kolesá typu Cross-spoke s bezdušovými pneumatikami.
F 850 GS
Rozsiahla ponuka výbavy.
F 850 GS

Pohodlný zážitok z jazdy.

Pohodlný zážitok z jazdy.

Máme niečo pre každý typ jazdca: môžeš si svoj F 850 GS prispôsobiť ideálne podľa svojich predstáv – k dispozícii máš množstvo lavíc sedadla s rôznymi výškami sedadla. V ponuke je aj nízka dvojitá lavica sedadla a lavica pohodlného sedadla. Ak chceš, môžeš si nechať znížiť odpruženie motocykla.

+ Čítaj viac

Dávka navyše.

Dávka navyše.

Pre náročné použitie v teréne má F 850 GS kolesá typu cross-spoke s bezdušovými pneumatikami. Umožňujú ti dostať sa na nové miesta, novú úroveň, získať ďalšiu dávku adrenalínu. Zároveň je teraz tvoja cesta do neznámeho terénu teraz bezpečnejšia vďaka inteligentnému tiesňovému volaniu, ktoré tiež voláme eCall: vo vážnych prípadoch jazdec spustí systém upevnený na riadidlách stlačením tlačidla, čím privolá pomoc. V závislosti od situácie sa eCall automaticky spustí a prispieva k rýchlejšej reakcii záchranných služieb – nech si kdekoľvek.  

 

+ Čítaj viac

Viac hlavných prvkov modelu F 850 GS.

Vybavenie – pneumatiky Enduro

Pre odvážne využívanie v teréne môžeš využiť pneumatiky Enduro na kolesá typu cross-spoke.  

Ochranný kryt motora

Ochranný kryt motora, ktorý je súčasťou štandardnej výbavy, je vyrobený z plastu a chráni motor modelu BMW 850 GS pred padajúcimi kameňmi a poškodeniami počas jazdy v teréne. Pre športovejší štýl ponúka komplexný program vybavenia zariadenie na ochranu pred podbehnutím z hliníka.  

Hliníkové riadidlá

Široké hliníkové riadidlá pohodlne sedia v rukách a podporujú jednoduchšie ovládanie modelu BMW F 850 GS. Eloxovaný povrch zvýrazňuje pôsobivosť motocykla.  

Completely in his element.

Sterling Taylor loves to push his own limits.

As he feels his way upward, he finds a foothold with his toes and grabs hold of a protruding rock with his hands: Sterling Taylor is a climber and is not deterred by his fear of heights. He loves challenges – and his motorcycle.

Čítaj viac

Viac osobitosti

Na mieru prispôsobený F 850 GS.

Chceš prispôsobený F 850 GS? Široká ponuka špeciálneho vybavenia a príslušenstva je tu pre teba. Umožňuje ti zostaviť si presne taký motocykel, aký chceš.

Zistite viac

Príslušenstvo pre F 850 GS

Oblečenie vhodné na dobrodružstvo

Ďalšie modely Adventure

spinner