Plne vyzbrojený pre off-road

Je trasa mimo vychodenú cestu niečo pre vás? Potom si vyber F 850 GS Rallye. S terénnymi pneumatikami, hliníkovou ochranou motora Enduro a ochranou svetlometov prekonáte všetok štrk a nečistoty. Offroad jazda v stoji nie je s vysokými riadidlami a Enduro stúpačkou žiadny problém a s nastaviteľnou riadiacou pákou a nastaviteľnou pákou nožnej brzdy máte svoj stroj vždy pod kontrolou. S jazdnými režimami Pro a Dynamic ESA zvládnete každý terén bez námahy - a s asistentom riadenia PRO preradíte bez spojky, keď potrebujete zrýchliť.

+ Čítaj viac
Konfigurátor external-link-arrow-slim

Ukáž #SpiritOfGS

Kladieš dôraz nielen na sofistikovanú techniku, ale aj na nápadný dizajn? Potom sa k tebe perfektne hodí motocykel BMW F 850 GS Triple Black. Do čierneho hliníkového horného kufra sa zmestí všetko potrebné pre tvoju cestu do neznáma. S ikonickými LED svetlometmi s LED denným svetlom budeš mať prehľad aj mimo ciest. Čierny športový tlmič zaručuje nielen ušľachtilý vzhľad, ale aj robustný zvuk. A s Keyless Ride ostane tvoj kľúč pohodlne vo vrecku na bunde.

+ Čítaj viac
Konfigurátor external-link-arrow-slim

Pripravená na nové dobrodružstvá

Túžite objavovať stále niečo nové? Potom sa uchopte F 850 ​​GS vo farbe Racingred uni s dekoratívnymi nálepkami „New Ways“, ktoré jasne ukazujú, že prechádzate na novú pôdu. Uložte svoje vybavenie do kufrov Vario a horného kufra Vario, pripevnite ho na nosič batožiny a vyrazte. Vďaka navigácii vždy viete, kam ísť a s pohodlným regulátorom rýchlosti si užijete každý okamih jazdy. S priehľadným čelným sklom a LED prídavnými svetlometmi si v každom počasí zachováte perspektívu. Kamkoľvek pôjdete, „inteligentné núdzové volanie“ bude vaším upokojujúcim spoločníkom.

+ Čítaj viac
Konfigurátor external-link-arrow-slim

Pre tvoje potreby.

Úplne GS: Pre model F 850 GS je k dispozícii široká ponuka špeciálneho vybavenia a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. Umožňujú ti prispôsobiť si motocykel tak, aby presne vyhovoval tvojim potrebám a požiadavkám.

Zisti viac

Špeciálne vybavenie alebo voliteľné príslušenstvo uvedené na tejto stránke sú len výňatkom z najnovšej ponuky doplnkov BMW Motorrad. Všetko špeciálne vybavenie, voliteľné príslušenstvo a balíky nájdeš v konfigurátore BMW Motorrad.  

+ Čítaj viac
spinner