Zaujala vás naša nová ponuka? Zaregistrujte sa a získajte viac informácií o tejto vynikajúcej dohode.

BMW R 1250 GS

Nespútaná chuť na dobrodružstvo

Bezmedzná zvedavosť, odvaha objavovať stále nové veci: To je R 1250 GS. Už štyri desaťročia je ikonou – ale aj tak dokáže stále znovu nadchnúť niečím novým. Nový svetelný LED dizajn zabezpečuje dostatočne osvetlenú jazdu na nej a tebe optimálny rozhľad a najvyššiu viditeľnosť. O to sa postarajú adaptívne LED svetlomety so svetlom prispôsobujúcim sa zákrutám a Cruising Light. Doplnkové vybavenie ako vyhrievanie sedadla ti poskytujú ešte väčší komfort a vďaka siedmim jazdným režimom zvládneš suverénne každú situáciu počas jazdy. S touto GS nepozná zvedavosť objaviteľa už nijaké hranice. Žiješ #SpiritOfGS.

Vybavená na akékoľvek ciele

Rýchle striedanie zákrut, odskakujúci štrk, nekonečné cesty: S R 1250 GS rozhoduješ ty sám, ako bude vyzerať tvoje dobrodružstvo. Jej neustále optimalizovaná technická konštrukcia a rozsiahla výbava ťa pritom bezpečne, dynamicky a pohodlne ponesú na každej jazde.

+ Čítaj viac
LED smerové svetlá v sériovej výbave s voliteľným Cruising Light
Vidíme LED smerové svetlá R 1250 GS v detailnom zábere.
Zvýšenie riadidiel o 30 mm
Vidíme R 1250 GS so zvýšením riadidiel.
Balík Enduro na výlet mimo asfaltiek
Vidíme R 1250 GS s balíkom Enduro.
Komfortné vyhrievanie sedadla
Vidíme sedadlo s vyhrievaním na modeli R 1250 GS.
Adaptívne svetlomety do zákrut s prispôsobivým LED svetlometom
Vidíme predný svetlomet s LED technológiou na R 1250 GS.
Jazdné režimy Pro a ECO
Vidíme jazdné režimy Pro a ECO.
DTC a ABS Pro teraz už štandardne
Vidíme systémy DTC a ABS Pro na R 1250 GS.
Connectivity s TFT displejom a nabíjacou zásuvkou USB
Vidíme kokpit R 1250 GS s dominantným TFT displejom.

Správny režim do každého dobrodružstva

Správny režim do každého dobrodružstva

Asfaltové cesty, mokrá jazdná dráha alebo nespevnené cesty plné štrku: Sedem jazdných režimov R 1250 GS umožňuje vždy ten najlepší záber a suverénne ovládanie. Na stojacom vozidle si môžeš v menu individuálne zvoliť až štyri jazdné režimy, tieto si môžeš potom priebežne a pohodlne tlačidlom voľby jazdných režimov priamo počas jazdy prepínať. Nová regulácia brzdného účinku motora (MSR) sa v jazdnom režime Pro postará o väčšiu stabilitu a jednoduché ovládanie, bráni kĺzaniu a nadskakovaniu zadného kolesa. V novom režime ECO dodávanom ako štandard z každej plnej nádrže vyžmýkaš maximálny dojazd.

+ Čítaj viac

Vidieť a byť videný

Vidieť a byť videný

Dokonalé osvetlenie každej zákruty: Adaptívne svetlomety do zákrut sa pri náklone zapnú automaticky a optimálne osvetlia zákruty v závislosti od stúpania a záťaže – znamená to výrazné zvýšenie bezpečnosti a pohodlia. Multifunkčné zadné smerové LED svetlá zabezpečujú neprehliadnuteľný zjav a ešte väčšiu viditeľnosť.

+ Čítaj viac

3-ročná záruka.

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

 

Silný motor, pokojný chod

100
kW (136 ks) pri 7 750 ot./min
143
Nm max. krútiaci moment pri 6 250 ot./min
1254
cm3 zdvihový objem
4,75
l spotreba paliva na 100 km podľa WMTC

Výkon, efektivita, kontrola

Boxerový motor R 1250 GS ťa bude fascinovať od prvého okamihu. Budeš cítiť jeho charakter v každom rozsahu otáčok, pretože ti ponúka ohromný výkon a súčasne pokojný chod pri nízkych otáčkach. Variabilné riadenie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam sa stará o výraznejší nárast krútiaceho momentu a ponúka tak lepšiu kontrolu v každej situácii. To znamená: Väčší zdvihový objem a väčší výkon pri vyššej efektivite, a tým pádom dostávaš výkon, kedykoľvek ho potrebuješ ty. Vysoký ťažný výkon pri súčasne menšej potrebe preraďovať ti dodá suverenitu. Tak budeš cítiť energiu boxera odteraz ešte bezprostrednejšie.

+ Čítaj viac

Charakteristický zvuk

Dizajn pre tvoje dobrodružstvá

Zážitok – celkom v duchu GS, štýl – celkom ako ty

Dizajn s výraznou prednou časťou a typicko hornou líniou GS je nezameniteľný. Ale každý R 1250 GS má svoj vlastný charakter – ktorý sa k tebe hodí?

GS Trophy

S hladom po zážitkoch sa prezentuje R 1250 GS Trophy v modrej metalíze Gravityblue. Nápadné pásky a highlighty signalizujú: S týmto motocyklom žiješ ducha International GS Trophy.

Triple Black

Čierna vo všetkých odtieňoch: Lakovanie metalíza Blackstorm/čierna/šedá Achat grey zvýrazňuje spolu s lesklými a matnými časťami silový vzhľad tvojej GS.

Lightwhite uni

Žiarivý výstup: GS je pripravený, ak si aj ty. Biela farba Lightwhite uni vytvára perfektný kontrast so strieborným rámom a teleskopickou vidlicou v zlatej farbe.

Ralley

Nekompromisne a dynamicky pôsobí tvoja GS v lakovaní biela Lightwhite uni/modrá metalíza Racing blue/červená Racing red uni. Výrazné farebné pásiky jednoznačne dávajú na známosť, kam chce ísť tvoj stroj.

Poskladaj si svoju R 1250 GS

Poskladaj si svoju R 1250 GS

Urob si pomocou rozličných štýlov a prvkov R 1250 GS plne pripravenú na tvoje dobrodružstvá: Mimoriadne vybavenie, ako napr. balík Komfort a Touring s ochranou rúk a držiakom kufra sa aj na dlhých cestách postarajú o mimoriadny komfort. Je jedno, či si na ceste v teréne, alebo na asfalte: Tu nájdeš to, čo musíš mať ty, aj tvoja GS.

+ Čítaj viac

Ďalšie modely

spinner