R 1250 GS

od 16.200 €
od 150 € mesačne s financovaním od BMW Financial Services

Reprezentatívny príklad financovania: pri financovanej hodnote 8 100€ na 60 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu 150,21€ bez poistenia. Uvedená finančná ponuka nie je určená pre spotrebiteľov. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

Poznámka: Všetky motocykle sú dodávané so zákonom stanovenou výbavou (napr. svetlomet podľa normy Euro 4). Motocykle na obrázkoch a videách na tejto stránke sa od tohoto môžu odlišovať.

NOVÉ BMW R 1250 GS

EŠTE VÄČŠÍ VÝKON PRE NOVÉ DOBRODRUŽSTVÁ

Nové BMW R 1250 GS: koncentrovaný a pôsobivý výkon. S novým BMW R 1250 GS si vychutnáš nový boxer motor ešte viac. Zvýšenie objemu motora ti prináša vyšší výkon – 136 k a 1250 cm³. Variabilný systém ovládania vačkového hriadeľa BMW ShiftCam zaisťuje vynikajúci prenos výkonu vo vysokých aj nízkych otáčkach motora. Či už v meste, na diaľnici alebo samozrejme v teréne: každý meter ti dáva viac slobody a zvyšuje pôžitok z jazdy. Nové štýly a farby, množstvo technických detailov a vzrušujúce možnosti individualizácie zintenzívňujú charakter nového BMW R 1250 GS.

DIZAJN R 1250 GS

Dojem – čisté GS. Modely – jednoducho ty

R 1250 GS je také, aké ho chceš mať. Autentické - a stále GS. Jeho krivky sú nezameniteľné, jednoznačne vzrušujúce. Vysoko kvalitné dizajnové prvky zdôrazňujú nezameniteľný vzhľad GS.

Čierna metalíza Black storm

Tmavý dizajn základnej verzie predstavuje čistotu a výkon.

Modrá metalíza Cosmic blue

Svetlejší modrý variant základnej verzie predstavuje nutkanie dosiahnuť horizont, ktorý sa zdá byť tak blízko.

Štýl HP

Nový dizajn s farbami BMW Motorsport je nekompromisný a dynamický. Doplnkové funkcie podporujú off-road charakter motorky.

Štýl Exclusive

Čierna metalíza Black storm, kombinovaná s matnou čiernou Night black, s vysoko kvalitnými materiálmi a povrchmi – aj takto elegantne môže vyzerať dobrodružstvo.

3-ročná záruka

Stačí nasadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť. Dáme ti rok záruky naviac.

Teraz poskytujeme na všetky motocykle 3-ročnú záruku.

100
kW (136 k)
pri 7 750 ot./min
1.254
cm³
zdvihový objem
143
Nm
max. krútiaci moment pri 6 250 ot./min
850
/ 870 mm výška sedadla, nenaloženého motocykla

Dvojvalcový boxer motor

Výkonnosť, účinnosť, ovládateľnosť

Výkonnosť, účinnosť, ovládateľnosť

Dvojvalcový boxer motor v novom R 1250 GS fascinuje svojou rozmanitosťou už od prvého momentu. Jeho charakter je nezameniteľný - v každom rozsahu otáčok motora. Aj pri nízkych rýchlostiach ponúka zvýšený výkon a hladký chod súčasne. Variabilné ovládanie vačkového hriadeľa BMW ShiftCam zaisťuje výkonnejšiu krivku krútiaceho momentu v celom spektre otáčok motora a poskytuje väčšiu kontrolu v každej jazdnej situácii. Dáva ti výkon vždy, keď ho potrebuješ. Vyšší objem motora, vyšší výkon – vyššia účinnosť. Silný výkon s potrebou menej častého radenia podporuje suverénnu jazdu. V skratke: Energiu boxer motora cítiš ešte intenzívnejšie.

+ Čítaj viac

Vychutnaj si zvuk nového R 1250 GS

Toto je nové

Dynamické ovládanie bŕzd

Dynamické ovládanie bŕzd

Systém DBC ťa podporí pri núdzovom brzdení tým, že v takejto núdzovej situácii bráni často nežiaducemu pridaniu plynu. Takýto zásah do ovládania motora znižuje krútiaci moment motora. Zároveň sa zvyšuje brzdná sila na zadné koleso. Výsledok: väčšia bezpečnosť vďaka čo najlepšiemu využitiu brzdného výkonu na stabilizáciu motocykla a skrátenie brzdnej dráhy.

+ Čítaj viac

To najlepšie z R 1250 GS

Konektivita s farebným displejom s vysokým rozlíšením v sériovej výbave
BMW R 1250 GS s konektivitou ako štandardom.
Systém Dynamic ESA najnovšej generácie
BMW R 1250 GS so systémom Dynamic ESA ako štandardom.
Jazdný režim Pro s novými funkciami ako voliteľné vybavenie
BMW R 1250 GS na ceste s voliteľným jazdným režimom Pro.
Ešte výraznejšie
S balíkom Style Exclusive je BMW R 1250 GS ešte výraznejšie.
BMW ShiftCam
BMW R 1250 GS s BMW ShiftCam.
Vylepšené off-road vlastnosti
BMW R 1250 GS - Vylepšené off-road vlastnosti.
ECALL – inteligentné tiesňové volanie ako voliteľné príslušenstvo
ECALL – inteligentné tiesňové volanie ako voliteľné príslušenstvo pre R 1250 GS.
Varianty sedadiel
Na BMW R 1250 GS sedíš pohodlne.

VIAC INDIVIDUALITY

Pre tvoje potreby

R 1250 GS je k dispozícii so širokou škálou voliteľnej výbavy a originálneho príslušenstva BMW Motorrad. To ti umožní zostaviť si svoj motocykel podľa vlastného želania.

Zisti viac

Oblečenie pre tvoje dobrodružstvá

Vybrané motocykle

spinner