Objaviteľ

Vybavený do každého terénu

Miluješ objavovať nový terén a chceš zo svojho bajku vyťažiť všetko? R 1250 GS vo vyhotovení GS Trophy je ako stvorený pre teba. Už lakovanie v metalíze Gravityblue magicky priťahuje fanúšikov International GS Trophy. Aby si v ničom nezaostával vo výdrži svojho stroja, disponuje sedadlom rallye na tvrdé enduro nasadenie. Kolesá s prekríženými špicami s vysokolesklými špicami z ušľachtilej ocele mu dodávajú nezameniteľný offroadový vzhľad. Stúpadlá enduro poskytujú väčšiu oporu a nešmykľavý postoj pri jazde v teréne v stoji. Na prvý pohľad vidíš: Od tohto stroja môžeš žiadať všetko.

+ Čítaj viac
Konfigurátor external-link-arrow-slim
Sedadlo rallye

Sedadlo rallye zvýrazňuje výrazný offroadový vzhľad stroja a vďaka tuhšiemu čalúneniu a kratšiemu oblúku ponúka väčšiu voľnosť pohybu – perfektné pre ambiciózne použitie v teréne. 

Kolesá s výpletom

Kolesá s prekríženými špicami s vysokolesklými špicami z ušľachtilej ocele robia offroadový vzhľad dokonalým.

Hliníková ochrana motora enduro

Robustný hliníkový kryt motora Enduro špeciálne navrhnutý na použitie v teréne účinne chráni pred poškodením dolnej časti motora.

Stúpadlá Enduro

Stúpadlá Enduro ti vďaka širšej a dlhšej nášľapnej ploche poskytnú väčšiu oporu pri terénnych jazdách. Sú mimoriadne protišmykové, čo ti dáva väčšiu bezpečnosť, keď jazdíš postojačky. Celkovo zažiješ lepšiu kontrolu nad vozidlom bez toho, aby bola obmedzená ovládateľnosť radiacej páky a páky nožnej brzdy.

KRÁĽOVNÁ KILOMETROV

Komfortne na každom kilometri

Pre teba je cieľom cesta, každé pridanie plynu je radosť z budúcich kilometrov. R 1250 GS s balíkom Touring a Komfort je stroj presne pre teba. Rozsiahla svetelná LED technológia prináša svetlo do každej tmy a vyhrievanie sedadla ťa ohreje aj na dlhých jazdách príjemným teplom. Horný kufor Vario Topcase a kufor Vario pre obe strany ponúkajú veľa úložného priestoru – tu sa ti pohodlne zmestí každá batožina. Vďaka spoľahlivej navigácii Navigators sa tvoje cesty po neznámych trasách stanú ešte jednoduchšie, bezpečnejšie a pohodovejšie.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Balík Komfort

Balík Komfort zahŕňa Keyless Ride, komfortné vyhrievané rukoväte riadidiel a pochrómovaný výfukový systém.

Balík Touring

Balík na dlhé cesty zahŕňa reguláciu rýchlosti, prípravu na navigáciu, ochranu rúk a držiak na kufor.

Svetelná LED technológia

Adaptívne svetlomety do zákrut

Adaptívne svetlomety do zákrut garantujú výrazne lepšie osvetlenie jazdnej dráhy pri prejazde zákrut.

Multifunkčné smerové svetlá

Multifunkčné smerové svetlá dokážu súčasne svietiť ako oranžové smerové svetlá a červené brzdové alebo zadné svetlá.

Prídavné LED svetlomety

Výkonné prídavné LED svetlomety zabezpečia pri zlých rozhľadových pomeroch ešte lepšiu viditeľnosť.

Vyhrievanie sedadla

Vyhrievanie sedadiel ovládané oddelene pre jazdca a spolujazdca ponúka ešte väčší komfort a aj v chladnejšom ročnom období neobmedzenú radosť z jazdy.

Opt. 719 – balíky frézovaných dielov Storm II

Balík frézovaných dielov Storm II v rámci exkluzívnej Option 719 dotvára dizajn motorky svojimi vysokokvalitnými strieborno-sivými prvkami v drsnom štýle.

Batožinový priestor

Horný kufor Vario Topcase s držiakom a opierka chrbta

Vodotesný horný kufor Vario Topcase s patentovaným dvojstupňovým nastavovacím mechanizmom ponúka variabilný objem od 25 do 35 litrov. Držiak horného kufra slúži bezpečnému upevneniu Vario Topcase a spolu s opierkou chrbta na horný Vario Topcase si spolujazdec užije väčšie pohodlie na krátkom výlete, ale aj počas dlhšej jazdy.

Kufor Vario

Kufor Vario s patentovaným nastavovacím mechanizmom ponúka vľavo variabilný objem od 30 do 39 litrov a vpravo od 20 do 29 litrov.

Navigator VI

S navigáciou Navigator VI si prídu na svoje nielen fanúšikovia výletov. Okrem dokonalej navigácie ponúka systém aj veľa prídavných funkcií.

Stvorená do terénu

Plný plyn na štrkovú cestu

Preč z ciest, hor sa do terénu: R 1250 GS s balíkmi Enduro a Dynamik je tvojou partnerkou na terény plné výziev. V športovom štýle Rallye ti prináša všetko, čo potrebuješ na svoje dobrodružstvá. Veterný štít Rallye podčiarkuje jej výrazný vzhľad a športový tlmič výfuku jej dáva silný zvuk. Vďaka ochrane motora Enduro z hliníka a ochrane hlavy valcov už nebude mať tvoja túžba po dobrodružstve žiadne hranice.

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Balík Enduro

Balík Enduro s terénnymi pneumatikami, športovým pružením, zvýšením riadidiel a ochranným krytom motora zlepšuje vlastnosti motocyklu v teréne.

Balík Dynamik

Balík Dynamik zahŕňa Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), jazdné režimy Pro a asistent radenia Pro.

Štýl Rallye

Štýl Rallye podčiarkuje športový potenciál cestovného Endura.

Športový tlmič výfuku

Športový tlmič výfuku z titánu s karbónovou koncovkou poskytuje robustný zvuk a vďaka nemu je každá jazda optickým aj akustickým zážitkom.

Ochrana motora

Hliníková ochrana motora Enduro

Robustný hliníkový kryt motora Enduro špeciálne navrhnutý na použitie v teréne účinne chráni pred poškodením dolnej časti motora.

Ochrana krytov hlavy valcov

Ochrana krytov hlavy valcov z eloxovaného hliníka chráni kryty hlavy valcov pred poškodením a zušľachťuje vizuálny vzhľad motocykla.

Batožinový priestor

Hliníkové vrchné puzdro

Čierny eloxovaný hliníkový topcase ponúka 32-litrový priestor pre prilbu a je presvedčivý aj v extrémnych podmienkach.

Hliníkový kufor s držiakom

Robustný hliníkový kufor poskytuje vpravo 36 l a vľavo 44 l úložného priestoru. Veľa praktických detailov sa osvedčí aj v extrémnych podmienkach. Na stabilný držiak kufra z leštenej ušľachtilej ocele možno bezpečne a ľahko vpravo a vľavo upevniť hliníkový kufor.

Sada na rozšírenie objemu hliníkový kufor Limited Edition 40 Years GS

Sada na rozšírenie objemu pomocou hliníkového kufra zväčšuje objem kufrov na každej strane o 13,5 l batožinového objemu na 27 l dodatočného objemu.

Veterný štít Ralley, tónovaný

Tónovaný veterný štít Rallye zlepšuje vizuálnu stránku tvojho stroja.

Elegantná dáma

Čierna vo všetkých odtieňoch

Pre exkluzívny vzhľad: R 1250 GS v štýle Triple Black prichádza s matnými a lesklými detailmi – a dá vyniknúť čiernej vo všetkých odtieňoch. Jej LED technológia nerozsvieti len jej siluetu, ale umožní ti dokonalý rozhľad za všetkých svetelných pomerov. Nápadný výzor a ušľachtilé vonkajšie opracovanie zabezpečujú čierne ráfiky kolies s dizajnom prekrížených špicov, tónovaný veterný štít a vysokokvalitné čierno-strieborné hliníkové frézované diely Option 719.

 

+ Čítaj viac
Prejsť na konfigurátor external-link-arrow-slim
Štýl Triple Black

V štýle Triple Black prichádza toto cestovné enduro v tajomnom elegantnom vzhľade.

Balík svetiel

Balík svetiel zahŕňa Headlight Pro s denným svetlom a adaptívnymi svetlometmi do zákrut, k tomu ešte Cruising Light a multifunkčné smerové svetlá.

Kolesá s dizajnom prekrížených špicov v čiernej

Stabilné kolesá s dizajnom prekrížených špicov sú skvele pripravené do terénu a doťahujú do dokonalosti terénny vzhľad motocykla.

Opt. 719 – balík frézovaných dielov Shadow a Shadow II

Balík frézovaných dielov Shadow v rámci Option 719 zdôrazňuje vysokokvalitnými hliníkovými komponentami v čiernej/striebornej farbe športový charakter tohto motocykla.

Hliníková ochrana motora Enduro, čierna

Robustná a ľahká ochrana motora Enduro z čierneho eloxovaného hliníka chráni motor predovšetkým v teréne proti nárazom kameňov a poškodeniu.

Čelné sklo tónované

Tónované čelné sklo zdôrazňuje športový vzhľad motocykla. Špeciálna povrchová úprava okrem toho dlhodobo chráni pred poškriabaním.

Clony chladiča „Style“ čierne

Clony chladiča Style z ušľachtilej ocele majú čiernu povrchovú úpravu a podčiarkujú dynamický charakter stroja.

Poskladaj si svoju R 1250 GS

Od laku až po originálnu výbavu BMW Motorrad – v konfigurátore si môžete zostaviť svoju vlastnú motorku snov BMW.

Prejsť na konfigurátor
spinner